Rekrutacja

Data wpisu: .

Nabór do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Porąbce ogłasza nabór uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny  2020/ 2021. Przyjmowanie zgłoszeń dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły odbędzie się w terminie od 2 do 27 marca 2020 roku. Wzór zgłoszenia można pobrać w sekretariacie szkoły lub TUTAJ
Do zgłoszenia należy dołączyć oświadczenie o miejscu zamieszkania dziecka oraz oświadczenie o udziale ucznia w zajęciach religii i/lub etyki - do pobrania
TUTAJ oraz oświadczenie o miejscu zamieszkania - do pobrania TUTAJ.

 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Porąbce
ogłasza rekrutację uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2020 / 2021.

 Przyjmowanie wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym odbędzie się w terminie od 30 marca do 17 kwietnia 2020 roku.
Wzór wniosku dostępny na szkolnej stronie internetowej. Do wniosku należy dołączyć oświadczenie o udziale dziecka w zajęciach religii i/lub etyki.

 Wypełnione dokumenty  należy złożyć w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 do 12.00.

 Ze względu na zaistniałą sytuację dokumenty rekrutacyjne można składać elektronicznie. Należy je pobrać ze strony, wydrukować, podpisać, zeskanować i przesłać skany na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Wniosek

 Oświadaczenie o rodzeństwie

Oświadczenie o uczestnictwie w lekcjach religii/etyki