ZŁOTA KSIĘGA KOPERNIKA 2020/21

Logo kopernik

WYKAZ UCZNIÓW Z BARDZO DOBRYMI WYNIKI W NAUCE I WZOROWYM LUB BARDZO DOBRYM ZACHOWNIEM  W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 

Klasa Liczba uczniów Uczniowie: 
1a Bułka Zuzanna, Czader Antoni, Droździk Marta, Magiera Nikola, Wawak Wojciech. Sadlik Fraciszek, Wawrzyczek Liliana 
1b Krzysztof Filipek, Alicja Klusek, Tymoteusz Kopacz, Mikołaj Kozieł, Szymon Kozieł, Lidia Martyniak, Wiktoria Wykręt, Wiktoria Zaręba 
2a Badowska Paulina, Harężlak Emanuel, Kolber Agata, Kos Lena, Olek Kacper, Pszczółka Igor, Stanclik Aleksandra, 
2b 13 Blanka Fabia, Jerzy Klusek, Gabriela Kużnik, Kornelia Łaz, Wiktor Migoda, Tymoteusz Mynarski, Zofia Pardela, Ewa Ryłko,   Igor Sienkiewicz, Joanna Stachura, Kamil Sury, Pola Syga, Patryk Wykręt 
3a 10 Hubert Babiński, Chlebowska Aniela, Fabia Mateusz, Górka Aleksandra, Kaczmarczyk Dominika, Migoda Maciej, Mleczko Andrzej, Parcia Tomasz, Wykręt Sebastian, Weronika Zając 
3b Drewniany Szymon, Glądys Aleksander, Janosz Oskar, Kwiatkowska Kinga, Radziszewska Joanna, Sadlik Aleksandra, Szczypka Liliana, Wawak Natalia, Zontek Nikodem, 
4a Nikola Bielenin, Małgorzata Bieniek, Zuzanna Grabska, Maja Harat, Kacper Janik, Wiktoria Ozimina, Franciszek Pardela, Oliwier Pękala, Paweł Procner   
5a Weźranowska Zuzanna, Zontek Wiktoria, Ryłko Michał, Mreńca Mikołaj 
6a Zając Oliwia, Ilczak Aleksandra, Kołek Jagoda, Kaspera Paweł, Fabia Kamil, Mrowiec Anna 
6b Bakalarski Paweł, Chrzanowska Kinga, Gabryś Maria, Mreńca Paweł, Sienkiewicz Zuzanna, Wykręt Julia. 
6c Agata Błasiak, Klaudia Majdak, Marta Targosz, Emilia Prochot, Amelia Kosałka 
7a Zofia Biłek, Milena Honkisz, Milena Jurczak, Piotr Łatanik, Ksenia Łukowicz, Justyna Mreńca,  Dominika Ogórek, Michał Sadlik, Maja Waluś 
7b Adrian Procner, Michał Kozieł, Liwia Bakalarska, Maciej Stanclik 
8a Katarzyna Gałuszka, Julia Gibas, Anna Górka, Anna Kaczmarczyk, Iga Kowalczyk, Dawid Krysta, Julia Łysek, Maciej Pszczółka, Julia Żelichowska 
Suma liczby uczniów 106  

Wykaz uczniów do Nagrody Edukacyjnej Gminy Porąbka 

Średnia ocen co najmniej 5.20 z przedmiotów obowiązkowych w szkole podstawowej w klasach IV-VI, 
średnia ocen co najmniej 5,00 z przedmiotów obowiązkowych w szkole podstawowej w klasach VII-VIII, 

Lp. Nazwisko i imię ucznia Klasa 
Harat Maja 4a 
Procner Paweł  4a 
Weźranowska Zuzanna   5a 
Zontek Wiktoria  5a 
Ryłko Michał 5a 
Zając Oliwia6a 
Ilczak Aleksandra  6a 
Kołek Jagoda6a 
Sienkiewicz Zuzanna 6b 
10 Gabryś Maria6b 
11 Chrzanowska Kinga 6b 
12 Wykręt Julia 6b 
13 Prochot Emilia 6c 
14 Honkisz Milena  7a 
15 Biłek Zofia7a 
16 Ogórek Dominika  7a 
17 Sadlik Michał7a 
18 Waluś Maja  7a 
19 Łukowicz Ksenia 7a 
20 Adrian Procner7b 
21 Michał Kozieł 7b 
22 Liwia Bakalarska 7b 
23 Maciej Stanclik 7b 
24 Anna Górka8a 
25 Anna Kaczmarczyk8a 
26 Iga Kowalczyk 8a 
27 Julia Żelichowska8a 

Laureaci tytułu Złotego Absolwenta Kopernika: 

Lp. Nazwisko i imię ucznia  Klasa  
Julia Żelichowska 
Julia Mreńca 
Dawid Krysta