Dodano: 21 czerwca 2019

19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Najpierw uczestniczyliśmy we maszy świętej odprawianej przez ks. proboszcza Zdzisława Grochala, ks.Jana Franca oraz ks. Eugeniusza Nycza. W czasie nabożeństwa nastąpiło uroczyste wniesienie do kościoła relikwi bł. Karoliny Kózkówny. O oprawę muzyczną mszy zadbał zespół Generation.

Następnie w szkole na pożegnalny apel zaprosili nas ósmoklasisci z panią Grażyną Sadlik i Anną Bryzek oraz szkolny chórek. Uczniowie z humorem, ale i łezką w oku zaprezentowali program artystyczny. Wraz z ósmoklasistami żegnaliśmy kończącą naukę w naszej szkole Iwonkę Spiesz.

W tym dniu rozdano nagrody za wysokie wyniki w nauce i zachowanie oraz wybitne osiagniecia sportowe i artystyczne. Laureatkami medalu „Złotego Absolwenta Kopernika” zostały: Aleksandra Majdak, Joanna Sadlik, Justyna Sopiak. Za wybitne osiągniecia sportowe wyróżniono Justynę Sopiak i Aleksandrę Majdak oraz trenerów Wojciech Gąsiorka i Mirosława Walusiaka. Karina Skwarczyńska została nagrodzona za wysokie osiagnięcia artystyczne.

Dzień ten był również dniem pożegnań. Żegnaliśmy odchodzącą na emeryturę p. katechetkę Barbarę Janosz, p. Annę Bryzek, p. Annę Zioberczyk, p. Joannę Drabczyk, p. Małgorzatę Gałuszkę, p. Krystynę Koniorczyk, p. Bogusławę Olearczyk. Wszystkim odchodzącym paniom życzymy, aby czas wolny od pracy i obowiązków zawodowych wykorzystały najlepiej jak potrafią, by żyły długo i szczęśliwie i zawsze z uśmiechem wspominały czas spędzony z nami!

Nauczycielom dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pracy. Życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.

Wam uczniowie, gratulujemy, składamy życzenia, abyście potrafili cieszyć się sukcesami, umieli wyciągać wnioski z porażek. Życzymy Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów. Pamiętajcie: „Każdego dnia możesz zrobić coś, aby zbliżyć się do swojego marzenia lub możesz nie robić niczego. W każdym przypadku podejmujesz decyzję.”

Powspominajmy z naszymi ósmoklasistami PREZENTACJA