Dodano: 13 listopada 2021

To już kolejny start uczniów naszej szkoły w turnieju piłki nożnej pod patronatem PZPN „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarka”. Zawody rozegrane zostały 12 listopada na boiskach Centrum Rekreacyjno-Sportowym Rekord w Bielsku-Białej. Rywalizacja odbyła się w trzech grupach wiekowych, a uczniowie SP Porąbka wzięli udział w dwóch kategoriach U10 i U12.

W tej pierwszej – U10  nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna i wygrała zdecydowanie swoją grupę i turniej, awansując do kolejnego etapu rozgrywek, który prawdopodobnie zostanie rozegrany wiosną 2022r na stadionie Śląskim w Chorzowie.

Trener Błażej Benesz

Niestety nie mieli tyle szczęścia uczniowie grający w kat. U12, którzy po doskonale rozegranej grupie zasadniczej awansowali do półfinału turnieju – jednak drużyny SP Rudzica okazała się mocniejsza i zwyciężyła 1:0 co ostatecznie przekreśliło możliwość awansu do kolejnego etapu rozgrywek.