Dodano: 9 czerwca 2019
logouksnowe

 „Siatkówka to nasza pas­ja. Do­daje nam skrzy­deł, uno­si nas po­nad wszystko.
Da­je mi­lion po­wodów do ra­dości, uczy przez­wy­ciężać strach i słabości.
Dzięki niej roz­wi­jamy się i uczy­my wal­czyć o każdy dzień.”

logouksnowelogo glinkalogoPorabka

Poniedziałek 10 czerwca: WIELKA LEKCJA WF-U Z SIATKÓWKĄ 2019 – projekt Glinka Academy i Fundacji Orły Sportu finansowany przez MSiT.
Wielka Lekcja WF-u z Siatkówką to projekt skierowany do dzieci z klas III i IV szkół podstawowych. Jest on atrakcyjną formą lekcji WF-u, w której główną rolę odgrywa siatkówka, a zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnych trenerów z Glinka Academy. Warto zauważyć, że Porąbka znalazła się w małym gronie 4 lokalizacji z całej Polski, w których odbywają się te imprezy sportowe.
Lekcja na „Orliku” zaczęła się od wielkiej tanecznej rozgrzewki prowadzonej przez Małgorzatę Glinkę. Następnie podzieliliśmy sie na grupy i zostaliśmy przydzieleni do poszczególnych stacji sprawnościowych. Ćwiczenia wykonywaliśmy z wielkim zaangażowaniem pod okiem sportowców oraz naszych lokalnych animatorów sportu.  W przerwie (również zdrowej – woda i owoce), był czas na autografy i  zdjęcia z gwiazdami. Na zakończenie, za sportową postawę, wszyscy otrzymaliśmy medale i dyplomy.

Naszym gościem była Małgorzata Glinka – dwukrotna mistrzyni Europy (2003, 2005), dwukrotna triumfatorka Ligi Mistrzyń (2011, 2013), zdobywczyni Pucharu CEV (2001) i Pucharu Top Teams (2007), najlepsza siatkarka Europy 2003 roku, laureatka CEV Lifetime Award 2013 za całokształt kariery sportowej, MVP (najlepsza zawodniczka) m.in. Pucharu Świata, Mistrzostw Europy, Ligi Mistrzyń czy Pucharu CEV, najlepsza polska siatkarka pierwszej dekady XXI wieku i jedna z najlepszych w tym czasie zawodniczek na świecie.

 Dziękujemy za możliwość bliższego spotkania z siatkarską Gwiazdą Sportu, „wielką rozgrzewkę”, pamiątkowe gadżety, ale przede wszystkim za dzień wspaniałych sportowych wrażeń!

 

Zobacz również:  https://www.facebook.com/pg/GlinkaAcademyOfficial/posts/