Dodano: 14 września 2023

Okazało się, że nasza szkoła należy do jednej z pięciu najbardziej przyjaznych szkół w Polsce, dlatego dnia 14 września 2023r. odbył się u nas „Trening mistrzów z mistrzem”. Przyjechali specjalni goście: piłkarz Piotr Świerczewski i tancerz Rafał Maserak, którzy poprowadzili dla nas wspomniane wcześniej treningi. Pan Piotr pięknie przekazywał ideę sportu, a Pan Rafał wesoło prezentował swoje zdolności taneczne. Dla klas 1-3 odbyły się także dodatkowe zabawy z paniami animatorkami, które jeszcze bardziej urozmaiciły im czas  m.in. balonikami, grami, konkurencjami. Było to wyjątkowe doświadczenie. Miło spędziliśmy czas, jednocześnie wiele się ucząc. Po zajęciach wszyscy obecni mogli poprosić naszych gości o autografy i wspólne zdjęcia, aby upamiętnić to wspólne spotkanie.

Za sprawą niezwykłych ludzi ze Stowarzyszenia Nowosądeckie Serducho oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, a także Fundacji Centrum Wsparcia Sportu, mogliśmy wiele nauczyć się o dążeniu do celu i sprawianiu, żeby otoczenie było jak najbardziej przyjemne dla nas.

Dziękujemy naszym trenerom i wszystkim gościom za ten wspaniały czas, a pracownikom i uczniom naszej szkoły za to, że sprawiają, że to miejsce jest tak wyjątkowe:)

Justyna Kulig kl.8

Fotogaleria