Dodano: 22 czerwca 2020

            Kółko fotograficzne rozpoczęło swoją działalność 4 września 2019r.
W celu rozwijania pasji, jaką jest fotografia zebrało się 10 uczennic. Przez cały rok wytrwale pracowały następujące osoby: Magdalena Bierczak, Jagoda Czopek, Anna Drewniany, Oliwia Łubik i Natalia Borgosz.
Szczeg
ólnie interesujący okazał się wyjazd i oglądanie wystaw fotograficznych w ramach FotoArt Festiwalu w Bielsku – Białej. Na podsumowanie naszej pracy w pierwszym półroczu przygotowałyśmy wystawę fotograficzną „Widoki z Porąbki”. Nie udało nam się jednak ze względu na sytuację spowodowaną pandemią koronawirusa i nauczaniem online uczestniczyć w prawdziwym wernisażu fotograficznym.
Uczestniczki K
ółka fotograficznego włączyły się w przeprowadzenie konkursu fotograficznego pt. „Pokaż empatię” organizowanego przez bibliotekę szkolną. Miały za zadanie sfotografować uczestników konkursu, którzy pokazywali minę, gest, pozę ciała, wyrażającą „EMPATIĘ”. Z wykonanych zdjęć powstała wystawa zaprezentowana w szkole.
Poza tym uczy
ły się fotografować i bawiły się przy tym bardzo dobrze. Co się działo na kółku? Zobaczcie krótką prezentację z całego roku szklonego.

                                                                                              opiekun Agnieszka Krzywdzińska