Dodano: 9 maja 2018
okladkakopernik

Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Mikołaja Kopernika w Porąbce startuje w walce o jedno z Podwórek Talentów Nivea. Podwórka Talentów NIVEA to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju miejsca, które zostały zaprojektowane specjalnie po to, by integrować i zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu. To idealny sposób na łączenie nauki i ćwiczeń z zabawą! Każde z nich składa się z 3 stref: sportowej, naukowej, artystycznej, które kształtują sprawność, wiedzę oraz kreatywność dzieci. Każde z dzieci może tutaj indywidualnie rozwijać swoje talenty, a także spędzać czas z rówieśnikami i rodziną.
Jeśli przygotowana przez nas prezentacja talentów uczniów naszej Szkoły spodoba się jurorom, mamy szansę na wygranie 1 z 5 podwórek. Jeśli nie wygramy w „ścieżce jurorskiej”, przechodzimy do fazy głosowania Internautów, które zaczyna się 11 maja.
Bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniu materiałów do prezentacji: rodzicom uczniów, opiekunom MDP OSP Porąbka, p. Arturowi Grabskiemu oraz „szalonemu grafikowi” – Maciejowi Sikorze.

Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji

okladkakopernikżeby obejrzeć prezentację należy kliknąć w obrazek, pobrać prezentację z dropbox’a (zapisać na dysku) i odtworzyć najlepiej z dźwiękiem :)