Dodano: 18 czerwca 2024

18 czerwca 2024 r. klasa 8 udała się na swoją ostatnią szkolną wycieczkę. Ósmoklasiści pojechali do Bielska – Białej. Na początek uczniowie wybrali się do kina na seans „W głowie się nie mieści 2”. Historia głównej bohaterki, która dorasta i wkracza w wiek nastoletni (i tak jak nasi ósmoklasiści wkrótce rozpocznie naukę w szkole średniej) udowodniła widzom, że do zbudowania swojej tożsamości potrzebujemy także tych chwil, których wolelibyśmy nie pamiętać. Po sporej dawce emocji młodzież spróbowała swoich sił na kręgielni. Okazało się, że jest to świetne miejsce do tego, aby spędzić czas z kolegami i koleżankami oraz zapomnieć na chwilę o codziennych obowiązkach. W międzyczasie, oczekując na swój rzut, z wielkim apetytem młodzi zajadali pizzę.
Jak z każdego wyjazdu, tak i z tego pozostanie dużo miłych wspomnień, szczególnie, że to ostania wycieczka w szkole podstawowej.
Chcemy bardzo podziękować Radzie Rodziców za sfinansowanie wyjazdu, który dał naszej młodzieży sporą dawkę radości i pozytywnej energii.

Wychowawcy 

KLIK