Dodano: 1 czerwca 2026

W br. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach dotyczących higieny jamy ustnej 🦷 Podczas pogadanki dzieci poznały zdrowe i niezdrowe produkty wpływające na stan zębów, dowiedziały się, jakie są rodzaje zębów oraz jak należy prawidłowo je szczotkować 👩‍⚕️
Uczniowie rozmawiali również o codziennych nawykach pomagających dbać o zdrowy i piękny uśmiech.
Na zakończenie dzieci układały puzzle o tematyce stomatologicznej oraz otrzymały teczki z kalendarzem mycia zębów i naklejkami motywującymi do systematycznej higieny jamy ustnej 🦷🍎

Estera Laszczak