Dodano: 25 czerwca 2024

Z dużą przyjemnością pragniemy poinformować, że spośród kilkuset przesłanych prac kapitula konkursu wyłoniła 10 najlepszych i film przesłany przez naszą szkołę znalazł się gronie Laureatów tegorocznej edycji konkursu Młodzi Bohaterowie Bezpieczeństwa. Wyniki https://bezpiecznaautostrada.pl/lista-zwyciezcow/

Nagroda główna to edukacyjny piknik rodzinny promujący bezpieczeństwo na drodze z atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz defibrylator AED ogólnodostępny dla mieszkańców najbliższego miasta powiatowego.
Pozostałe nagrody dla szkoły i dla uczniów to punkt medyczny składający się z apteczki pierwszej pomocy połączonej z tablicą plexi, na której umieszczona jest instrukcja pierwszej pomocy, list gratulacyjny, nagrody indywidualne dla uczniów wchodzących w skład zespołu. Szkoła uzyskała też dostęp do szkolenia E-learningowego „Pierwsza Pomoc ABC”, z którego będą mogli skorzystać wszyscy nauczyciele i pracownicy.

20 czerwca punkt medyczny trafił do szkoły, a uczniowie klasy ósmej odebrali nagrody z rąk dyrektor Compensy filia Bielsko-Biała – p. Moniki Drabek.