Dodano: 5 kwietnia 2021
banner-aplikacja-1

Bierzemy udział w KONKURSIE NA KROKI – PHO3NIX ACTIVE SCHOOL!

Zachęcamy wszystkich uczniów, do aktywnego logowania się w aplikacji – to właśnie za jej pośrednictwem odbędzie się w kwietniu Konkurs na Największą Liczbę Kroków w którym nagrody (opaski sportoweHuawei Band 4) zdobywają wszyscy uczniowie zwycięskiej szkoły!
Dodatkowo w szkole wyłonieni zostaną najbardziej aktywni „krokarze” – do zdobycia puchary i medale w dwóch kategoriach wiekowych kl.1-4 i kl. 5-8.
Zgłoszenie udziału w Konkursie może nastąpić od dnia 20 lutego 2021 r. od godz. 00:01 do dnia 31 marca 2021 r. do godz. 23:59. 1.9. Konkurs trwa od dnia 6 kwietnia do dnia 14 kwietnia 2021 r.

Aplikacja mobilna Pho3nix Kids
Pho3nix Kids to aplikacja dla dzieci, która liczy kroki, motywuje do regularnej aktywności i za nią nagradza! Od 3 marca dostępne w aplikacji będą wyzwania, które pozwolą dzieciom wygrać atrakcyjne nagrody dzięki swojej aktywności fizycznej, dlatego zachęcamy do pobrania aplikacji jak najszybciej!
Już od dzisiaj dostępna jest dla Waszych uczniów aplikacja mobilna Pho3nix Kids, do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę “Pho3nix Kids”.

banner-aplikacja-1banner-aplikacja-2konkurs-krokow-1konkurs-krokow-2

 

apka

Regulamin