Dodano: 20 czerwca 2024

Dnia 20 czerwca 2024 r. odbył się apel podsumowujący, na którym nastąpiło uroczyste przekazanie władzy i sztandaru szkoły nowym członkom Samorządu Uczniowskiego. Oprócz tego były wręczane nagrody dla uczniów za ich tegoroczną wytężoną pracę na rzecz szkoły oraz za osiągnięcia w różnych konkursach i zawodach.
Tego dnia w naszej szkole odbył się również coroczny Przegląd Talentów i Zainteresowań – „Talenty Kopernika”, podczas którego na własne oczy mogliśmy przekonać się, że do naszej szkoły uczęszcza wiele utalentowanych osób, posiadających fantastyczne zainteresowania i pasje. W tym roku nasi uczniowie zabrali nas prawdziwą „talentową” podróż, gdyż podziwialiśmy niesamowite występy taneczne, piękne wokale, poznaliśmy ciekawe pasje i zainteresowania.
Wielkie brawa dla wszystkich, bez których to wydarzenie by się nie odbyło – bez Was – drodzy uczniowie! Jesteśmy wzruszeni waszą odwagą i pomysłowością. Każdy z was ma talent, a przede wszystkim ogromne możliwości do rozwijania swoich uzdolnień. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze większa grupa osób zechce zaprezentować swoje talenty naszej szkolnej społeczności. Trzymamy za Was mocno kciuki i zapraszamy do obejrzenia galerii.

Galeria filmów i zdjęć