Absolwenci Szkoły

Data wpisu: .

Absolwenci roku szkolnego 1932/1933 Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Mroczkówna Klementyna

Konior Jan, Kizner Józef, Błachutówna Anna, Janosikówna Helena, Janosikówna Józefa, Kaczmarczykówna Ludwika, Kaczmarczykówna Zofja, Legutówna Helena, Legutówna Marja, Nalborczykówna Bronisława, Kocembówna Anna, Uwerówna Stefanja, Walczakówna Rozalja

Absolwenci Kursu Wieczorowego w Puszczy Wielkiej z roku 1946, którzy otrzymali świadectwo ukończenia siedmioklasowej Publicznej Szkoły Powszechnej na podstawie zaliczenia egzaminu nadzwyczajnego

Jurczak Aniela, Jurczak Helena, Jurczak Janina, Kocemba Janina, Konior Helena, Micherda Maria, Kizner Weronika, Sadlik Janina, Sadlik Salomea, Targosz Józefa, Walczak Julia, Gałuszka Wiktor, Iskierka Emanuel, Janosz Kryspin, Jurczak Antoni, Karcz Bronisław, Konior Jan, Sadlik Franciszek, Fabja Stanisław, Gąsiorek Józef

Absolwenci roku szkolnego 1946/1947 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Świerczek Leontyna, Dudkówna Helena, Grzybowska Janina

Bułka Stanisław, Droździk Erwin, Gałuszka Tadeusz, Harat Elżbieta, Kaczmarczyk Stanisław, Kaspera Stanisława, Konior Bronisław, Kula Edward, Laszczak Józef, Micherda Józef, Wykręt Antoni, Byrdziak Józef, Czulak Bronisława, Dudziak Helena, Fabia Eugeniusz, Gałuszka Benedykt, Gałuszka Marian, Harat Ludwika, Janosz Helena, Kasprzak Piotr, Kocemba Stanisław, Mreńca Kazimierz, Rączka Helena, Soj Stanisław, Walusiak Tadeusz, Wawak Antoni, Wawak Helena, Wawak Stanisław, Wykręt Kazimierz, Wykręt Stanisław, Kojder Alojzy, Nowotarska Stanisława, Wykręt Stanisław, Wykręt Władysław, Bakalarski Henryk, Świerczek Jerzy

Absolwenci roku szkolnego 1947/1948 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Świerczek Leontyna

Fabia Eugeniusz, Laszczak Marian, Mreńca Stanisław, Nikiel Maria, Parcia Józef, Szczypka Stefania, Szymalska Cecylia, Targosz Adolf, Walusiak Władysław, Wawak Genowefa, Wykręt Apolonia, Wykręt Helena, Wykręt Józef, Majer Jadwiga, Parcia Emilia, Stachura Antoni, Woźniak Jan, Dutkiewicz Romualda, Dutkiewicz Wanda

Absolwenci roku szkolnego 1948/1949 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Świerczek Leontyna, Dudkówna Helena, Grzybowska Janina

Dudziak Helena, Gibas Julian, Kula Albin, Orawczak Benedykt, Wawrzyczek Bronisław, Wawak Stanisław, Weźranowski Kazimierz, Wykręt Stanisław, Błachut Janina, Brzuchańska Weronika, Bułka Jan, Dudziak Stanisława, Gałosz Józefa, Gałuszka Helena, Gałuszka Stanisława, Górka Józef, Kasperek Stanisław, Koniorczyk Anastazja, Mreńca Tadeusz, Soj Maria, Wawak Franciszek, Wawak Władysław, Wykręt Maria, Bakalarska Elżbieta, Błachut Genowefa, Gałuszka Aniela, Kołek Edward, Świeża Genowefa, Wawak Józef, Wykręt Stanisław, Nowotarski Antoni

Absolwenci roku szkolnego 1949/1950 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Grzybowska Janina, Świerczek Leontyna, Dudek Helena, Legut Maria

Bułka Piotr, Kaczmarczyk Franciszek, Matyszkiewicz Tadeusz, Wawak Eugeniusz, Wykręt Bolesław, Bieniek Ludwik, Czulak Stanisław, Grabski Wiktor, Janosz Stanisław, Janosz Władysława, Kielian Bronisława, Kula Tadeusz, Micherda Marian, Mreńca Jan, Soj Jan, Szymalski Tadeusz, Wykręt Helena, Bakalarska Helena, Bułka Kazimierz, Bułka Maria, Fabia Albina, Gałuszka Jan, Gałuszka Marian, Gałuszka Stanisław, Gibas Maria, Groniak Anastazja, Górka Kazimierz, Kocemba Kazimierz, Laszczak Stanisław, Mreńca Emilia, Niemczyk Józefa, Pałka Irena, Parcia Edward, Orawczak Marian, Szczypka Władysław, Wawak Władysław, Wykręt Kazimierz, Czulak Helena, Dudziak Genowefa, Górka Adam, Janosz Jan, Koniorczyk Stanisław, Mreńca Marian, Pszczółka Irena, Stachura Józef, Walusiak Helena, Zontek Sylwester, Bułka Kazimierz, Gąsiorek Genowefa, Niemczyk Wanda

Absolwenci roku szkolnego 1949/1950 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej – Obwód Szkolny Puszcza Wielka

Wychowawcy: Świętek Franciszek, Tobiasz Helena, Górzanka Zofia

Mieszczak Józef, Walczak Helena, Skupień Maria, Legut Waleria, Konior Maria, Kocemba Bolesław, Handerska Bronisława, Jurczak Weronika, Gałuszka Rozalia, Nowak Helena, Legut Katarzyna, Konior Genowefa, Fabja Helena, Janosik Stefan, Kocemba Salomea, Konior Emil

Absolwenci roku szkolnego 1950/1951 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Dudek Helena, Świerczek Leontyna, Grzybowska Janina, Antczak Czesława, Wójcik Helena, Kos Stefan, Kruczalak Stanisława, Dobija Janina, Legut Maria, Góra Zofia

Lotek Genowefa, Gałuszka Józef, Harężlak Stanisław, Wykręt Edward, Wawak Marian, Wawak Kazimierz, Targosz Ignacy, Gibas Ignacy, Błachut Stanisłąw, Bułka Alojzy, Bułka Zofia, Dudziak Władysława, Gałuszka Anna, Gałuszka Stanisław, Gibas Franciszek, Groniak Bolesław, Groniak Sylwester, Harężlak Tadeusz, Kaczmarczyk Józef, Kielian Helena, Kliś Maria, Kołek Edward, Kołek Edward, Micherda Maria, Pawica Józef, Pochopień Władysława, Rączka Bolesław, Wawak Emilia, Wawak Rozalia, Wykręt Genowefa, Wykręt Helena, Wykręt Janina, Bieniek Eugeniusz, Dudziak Danuta, Fabia Leokadia, Gałosz Stanisław, Gałuszka Helena, Gałuszka Zofia, Grabska Apolonia, Grabska Maria, Janosz Józef, Janosz Maria, Janosz Stanisław, Kocemba Jan, Kołek Zofia, Kula Helena, Laszczak Piotr, Orawczak Wiktoria, Pielesz Genowefa, Sadlik Kazimiera, Walusiak Adam, Wawak Czesława, Wawak Dorota, Wawak Edward, Wawak Stanisław, Wieczorek Kazimierz, Woźniak Jerzy, Błasiak Edward, Błasiak Tadeusz, Gałuszka Józef, Wawrzyczek Kazimierz

Absolwenci roku szkolnego 1950/1951 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej – Obwód Szkolny Puszcza Wielka

Wychowawcy: Świętek Waleria, Tobiasz Maria, Górzanka Zofia, Świętek Franciszek

Fabja Genowefa, Fabja Bolesław, Bizoń Marian, Jurczak Genowefa, Kizner Helena, Kocemba Maria, Konior Helena, Fabja Joanna, Konior Jan, Kos Weronika, Micherda Jan, Karcz Teofil, Fabia Maria, Kocemba Władysława, Handerska Władysława

Absolwenci roku szkolnego 1951/1952 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Dudek Helena, Grzybowska Janina, Świerczek Józef, Świerczek Leontyna, Osadzińska Salomea, Konieczna Joanna, Dobija Janina, Legut Maria, Legut Maria, Góra Zofia, Antczak Czesława

Wawak Józef, Górka Anna, Kobiałka Cecylia, Kojder Ignacy, Mreńca Stanisława, Muś Maria, Wawak Helena, Wawak Janina, Bakalarska Józefa, Błasiak Cecylia, Tobiasz Helena, Bułka Emilia, Bułka Władysław, Chojna Karolina, Gałuszka Janina, Górka Weronika, Górka Władysław, Janosz Kazimierz, Jurczak Kazimierz, Kasperek Antoni, Kielian Aniela, Kliś Stanisław, Mreńca Marian, Pochopień Sylwia, Sadlik Jan, Soj Janina, Stachura Krystyna, Stachura Maria, Wawak Edward, Wawak Helena, Wawak Stanisława, Weźranowski Józef, Wykręt Edward, Wykręt Eugeniusz, Zontek Edward, Dudziak Weronika, Niemczyk Halina

Absolwenci roku szkolnego 1951/1952 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej – Obwód Szkolny Puszcza Wielka

Wychowawcy: Tytyk Helena, Świętek Waleria, Tobiasz Maria, Górzanka Zofia

Błachut Antonina, Targosz Stanisław, Legut Maria, Łysoń Józef, Targosz Anna, Walczak Helena, Jurczak Stefania, Kiznar Jan, Błachut Stanisława, Kocemba Elżbieta, Walczak Stefan, Iskierka Salomea, Waluś Kazimierz, Murgas Franciszka, Murgas Franciszek, Frydel Benedykt, Kocemba Bronisław

Absolwenci roku szkolnego 1952/1953 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Jarosz Stefan, Świerczek Leontyna, Antczak Czesława, Dudek Helena, Jarosz Stanisława, Janosz Edward, Augustyniak J.

Laszczak Franciszek, Matyszkiewicz Alojzy, Błachut Piotr, Gałuszka Władysław, Górka Stefania, Haręźlak Edward, Matuszczak Irena, Olek Edward, Pszczółka Kazimierz, Świeży Kazimiera, Walusiak Eugeniusz, Wykręt Emilia, Bieniek Maria, Fabia Jan, Gibas Kazimierz, Janosz Helena, Janosz Władysław, Kaspera Kazimierz, Kliś Cecylia, Kołek Aniela, Kołek Irena, Kula Janina, Kula Marian, Laszczak Maria, Lotek Stanisława, Micherda Stanisław, Mreńca Anna, Szczypka Maria, Targosz Maria, Wawak Józefa, Wykręt Anna, Błasiak Helena, Dudziak Irena, Soj Helena, Wykręt Irena, Wykręt Genowefa

Absolwenci roku szkolnego 1952/1953 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej – Obwód Szkolny Puszcza Wielka

Wychowawcy: Tytyk Helena, Świętek Waleria, Tobiasz Maria, Górzanka Zofia

Handerski Stanisław, Jurczak Alojzy, Gibas Mieczysław, Bizoń Maria, Fabja Helena, Konior Paweł, Sadlik Stefania, Targosz Maria, Waluś Antoni, Jurczak Kleofas, Walczak Maria, Kos Maria, Frydel Maria, Kocemba Marian

Absolwenci roku szkolnego 1953/1954 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Jarosz Stanisława, Antczak Czesława, Jarosz Stefan, Świerczek Józef, Legut Maria, Augustyniak J., Grzybowska Janina

Gibas Stanisława, Wieczorek Eugeniusz, Zontek Władysław, Gałuszka Stanisław, Gibas Marian, Szczypka Stanisław, Wawak Janina, Wykręt Władysław, Bakalarski Jan, Bakalarska Irena, Błasiak Henryk, Błasiak Stanisław, Bułka Jan, Bułka Janina, Bułka Józefa, Dudek Anna, Gibas Antoni, Janosz Stanisław, Kołek Herman, Romik Stanisław, Sadlik Jan, Soj Edward, Sadlik Elżbieta, Wykręt Kazimierz, Wykręt Jan, Wawak Józef, Wawak Jan, Wawak Edward, Zontek Henryk, Grabski Stanisław, Gałuszka Jan, Pochopień Maria, Pawica Jan

Absolwenci roku szkolnego 1953/1954 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej – Obwód Szkolny Puszcza Wielka

Wychowawcy: Tobiasz Helena, Tytyk Helena, Świętek Waleria, Jezierski Stanisław

Jurczak Józef, Fabja Feliks, Iskierka Apolonia, Jurczak Maria, Karcz Agata, Kocemba Agata, Kos Piotr, Legut Bronisława, Mieszczak Maria, Walczak Elżbieta, Walczak Weronika, Buda Edward, Nowak Bronisława, Pocik Edward

Absolwenci roku szkolnego 1954/1955 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Dudek Helena, Antczak Czesława, Legut Maria, Janosik Jan, Jarosz Stefan, Kos Stefan

Matyszkiewicz Kazimierz, Romik Alojzy, Walusiak Józef, Bieniek Kazimierz, Gałuszka Henryk, Micherda Stafania, Orawczak Władysław, Stachura Henryk, Wykręt Henryk, Bieniek Stanisław, Bułka Władysław, Błachut Zofia, Gibas Edward, Iskierka Maria, Kula Józef, Kocemba Jan, Laszczak Ludwik, Gajczak Leon, Legut Leopold, Mreńca Genowefa, Matyszkiewicz Maria, Olszewski Ryszard, Parcia Władysław, Świeży Anna, Sadlik Apolonia, Wawak Bronisław, Wawak Franciszek, Zontek Helena, Wykręt Władysław

Absolwenci roku szkolnego 1954/1955 siedmioklasowej Szkoły Powszechnej – Obwód Szkolny Puszcza Wielka

Wychowawcy: Hudziak Helena, Tobiasz Helena, Barabasz Fryderyka

Błachut Jan, Grządziel Władysław, Kocemba Roman, Łysoń Maria, Micherda Ludwik, Sadlik Helena, Tomiczek Franciszek, Uwer Helena

Absolwenci roku szkolnego 1955/1956 siedmioklasowej Publicznej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Świerczek Leontyna, Antczak Czesława, Dudek Helena, Janosik Jan, Gąsiorek Józefa, Czajowska Stanisława, Antczak Czesława

Warczyński Gerhard, Bułka Jan, Gibas Antoni, Bułka Anna, Błachut Marian, Górka Helena, Janosz Weronika, Janosz Józef, Janosz Józefa, Kozioł Adam, Kobiałka Dorota, Kołek Kazimierz, Kielian Jan, Rączka Adam, Stachura Kazimierz, Sadlik Władysław, Świeża Józefa, Wawrzyczek Jan, Wawak Władysław, Wawak Stanisław, Wawak Józef, Walusiak Józef, Wykręt Michalina, Zontek Andrzej, Dudziak Kazimierz, Dudziak Władysław, Dudziak Jan, Dudys Maria, Dudziak Maria, Grabski Józef, Mreńca Anna, Micherda Maria, Parcia Franciszek, Walusiak Kazimierz, Wielgosz Janina

Absolwenci roku szkolnego 1955/1956 siedmioklasowej Publicznej Szkoły Powszechnej Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Hudziak Helena, Tobiasz Helena, Barabasz Fryderyka, Seeman Ewa, Jezierska Stanisława, Jezierski Stanisław

Kizner Józef, Handerski Józef, Kiznar Krystyna, Kocemba Maria, Jurczak Maria, Targosz Jan, Nowak Jan, Konior Olga, Gałuszka Julian, Gałuszka Jan, Iskierka Czesław, Nowak Janina, Bizoń Jan

Absolwenci roku szkolnego 1956/1957 siedmioklasowej Publicznej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Świerczek Leontyna, Świerczek Józef, Gąsiorek Józefa, Jarosz Stefan, Krajewska Stanisława, Andrusiewicz Antonina

Bierczak Emilia, Koniorczyk Edmund, Kocemba Alojzy, Kawalec Helena, Mreńca Franciszek, Bakalarski Władysław, Bakalarski Józef, Błasiak Maria, Gibas Maria, Janosz Weronika, Jurczak Henryk, Kula Zofia, Koniorczyk Kazimiera, Koniorczyk Monika, Koniorczyk Eleonora, Laszczak Tadeusz, Mreńca Helena, Mreńca Rozalia, Maślanka Czesław, Nowotarski Stefan, Niemczyk Dorota, Piznal Józef, Piznal Maria, Pszczółka Adam, Szyjota Adam, Wawak Maria, Wykręt Weronika, Grabski Jan

Absolwenci roku szkolnego 1956/1957 siedmioklasowej Publicznej Szkoły Powszechnej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Barabasz Fryderyka, Seeman Ewa, Tytyk Helena

Błachut Jan, Fabia Jan, Konior Stanisława, Kocemba Irena, Legut Józefa, Mieszczak Aniela, Micherda Helena, Tomiczek Józef, Walczak Antoni, Waluś Stanisław, Błachut Albin, Chrapkiewicz Stanisław, Walczak Stanisław

Absolwenci roku szkolnego 1957/1958 siedmioklasowej Publicznej Szkoły Powszechnej w Porąbce

Wychowawcy: Antczak Czesława, Dudek Helena, Grzybowska Janina, Pielesz Janina, Andrusiewicz Antonina, Świerczek Józef, Grządziel Józefa

Wykręt Andrzej, Gałuszka Marian, Kliś Aniela, Parcia Maria, Wawak Wiktor, Bułka Maria, Błasiak Emilia, Drabek Irena, Gałuszka Janina (pierwsza), Gałuszka Janina (druga), Gruszka Gabriela, Gibas Józef, Garncarczyk Antoni, Gąsiorek Weronika, Gałuszka Stanisław, Janosz Kazimierz, Janosz Julian, Janosz Genowefa, Kołek Stanisław, Micherda Stanisław, Mreńca Julian, Mreńca Janina, Mortek Anastazja, Świeży Tadeusz, Sadlik Genowefa, Wawak Stanisław, Wawrzyczek Marian, Wieczorek Maria, Wykręt Kazimierz, Wykręt Stanisława, Wykręt Stanisław, Wawak Bronisława, Zontek Maria, Wawak Maria, Gałosz Franciszek, Turek Zofia

Absolwenci roku szkolnego 1957/1958 siedmioklasowej Publicznej Szkoły Powszechnej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Jurczak Stefania, Seeman Ewa, Tytyk Helena, Jezierska Stanisława

Grządziel Helena, Micherda Józef, Konior Leszek, Kizner Maria, Kocemba Jan, Marczak Anna

Absolwenci roku szkolnego 1958/1959 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Antczak Czesława, Gąsiorek Józefa, Świerczek Leontyna, Pielesz Janina, Andrusiewicz Antonina, Grzybowska Janina

Sadlik Józef, Wawak Jan, Grabska Wiktoria, Laszczak Jan, Legut Kazimiera, Martyniak Kazimierz, Mreńca Tadeusz, Matyszkiewicz Joanna, Błasiak Ludwik, Błasiak Zdzisław, Bułka Janina, Dudek Bogdan, Dudziak Maria, Gałuszka Józefa, Gałuszka Stanisław, Gałuszka Tadeusz, Kołek Henryk, Mreńca Emilia, Parcia Genowefa, Wawak Czesław, Wawak Dorota, Wykręt Kazimiera, Szczypka Helena, Rynkiewicz Janusz, Kołek Leokadia, Wawak Maria, Wawak Zofia, Wawak Julian

Absolwenci roku szkolnego 1958/1959 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Jurczak Stefania, Jezierska Stanisława, Hudziak Helena

Jurczak Józef, Legut Jan, Gałuszka Janina, Błachut Danuta, Błachut Julian, Grządziel Stanisława, Kocemba Leszek, Kocemba Halina, Legut Henryka, Tomiczek Krystyna, Waluś Stefan, Walczak Helena, Walczak Anna (duża), Walczak Anna (mała)

Absolwenci roku szkolnego 1959/1960 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Grzybowska Janina, Pielesz Janina, Piszczek Genowefa, Świerczek Leontyna, Andrusiewicz Antonina, Antczak Czesława

Kocęba Tadeusz, Chojna Tadeusz, Dziubek Władysława, Kubień Irena, Matyszkiewicz Jan, Wykręt Stanisław, Bułka Maria, Brzuchański Tadeusz, Błasiak Stanisław, Byrdziak Michalina, Bułka Krystyna, Byrdziak Zofia, Dudek Antonina, Dudziak Kazimiera, Grabska Irena, Janosz Emanuel, Kasperek Bronisław, Kliś Wojciech, Matuszczak Stanisława, Micherda Antonina, Ogórek Edward, Rodak Jan, Sadlik Helena, Martyniak Halina, Wykręt Maria, Walusiak Maria, Majkut Leon

Absolwenci roku szkolnego 1959/1960 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Jurczak Stefania, Jezierska Stanisława, Hudziak Helena, Barabasz Fryderyka

Nalborczyk Kazimierz, Targosz Czesław, Bizoń Tadeusz, Kocemba Danuta, Kopka Jan, Ogórek Leokadia, Fabia Irena, Bizoń Kazimierz, Grządziel Agata, Jurczak Jerzy, Jurczak Stanisław, Konior Zbigniew, Legut Lucyna, Morawiec Stanisława, Sadlik Stanisław, Walczak Aleksander, Walczak Stanisław, Walczak Tadeusz, Kocęba Tadeusz

Absolwenci roku szkolnego 1960/1961 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Grzybowska Janina, Andrusiewicz Antonina, Piszczek Genowefa, Dudek Helena, Świerczek Leontyna, Świerczek Józef, Antczak Czesława

Pielesz Marian, Górka Tadeusz, Kula Elżbieta, Mreńca Kazimierz, Legut Maria, Piznal Apolonia, Wawak Zdzisław, Błachut Antoni, Bułka Wanda, Bułka Jerzy, Dudziak Tadeusz, Foltyn Bronisława, Fabia Edward, Fabia Benedykt, Garncarczyk Józef, Gałuszka Czesław, Gibas Irena, Gałuszka Krystyna, Gąsiorek Maria, Gałuszka Maria, Hojniec Leszek, Hankus Marian, Iskierka Maria, Janosz Maria, Kos Agata, Koniorczyk Czesław, Kocemba Genowefa, Kaspera Irena, Laszczak Antoni, Micherda Mieczysław, Turek Jacek, Wykręt Edward, Woźniak Maria, Wawak Bronisława, Wawak Marian, Zontek Bogdan, Błasiak Julian

Absolwenci roku szkolnego 1960/1961 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Jurczak Stefania, Jezierska Stanisława, Barabasz Fryderyka

Kaczmarczyk Helena, Micherda Edward, Micherda Franciszek, Marczak Władysław, Kocemba Kazimierz, Iskierka Adam, Chrapkiewicz Józef, Karcz Wanda, Handerska Krystyna, Frąszczak Stanisława, Bułka Weronika, Nalborczyk Władysław

Absolwenci roku szkolnego 1961/1962 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Antczak Czesława, Krajewska Stanisława, Pielesz Janina, Świerczek Leontyna, Dudek Helena, Andrusiewicz Antonina, Nycz Jerzy

Piznal Alojzy, Błasiak Marian, Bułka Jan, Sadlik Helena, Wawak Agata, Gałuszka Adam, Koniorczyk Józef, Rodak Józef, Bułka Marian, Bułka Kazimierz, Bułka Zofia, Bułka Jan, Bułka Bronisław, Dudek Dominik, Dziubek Kazimierz, Gibas Genowefa, Garncarczyk Stanisław, Górka Janina, Gąsiorek Marian, Hankus Joanna, Janosz Zofia, Kula Helena, Koniorczyk Janina, Kasperek Maria, Maślanka Kazimiera, Pszczółka Jerzy, Pszczółka Maria, Ring Adam, Szyjota Krzysztof, Słapa Stefan, Targosz Jan, Walusiak Mieczysław, Wawak Kazimierz, Wykręt Stanisław, Wawak Stanisław, Janosz Elżbieta, Mreńca Kazimierz, Wawak Tadeusz

Absolwenci roku szkolnego 1961/1962 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Barabasz Fryderyka, Jurczak Stefania, Mieszczak Józef, Jezierska Stanisława

Kizner Jan, Handerska Krystyna, Iskierka Edward, Iskierka Genowefa, Błachut Edward, Micherda Maria, Ogórek Stanisława, Pertek Stanisława, Sadlik Genowefa, Walczak Anna, Jurczak Tadeusz, Konior Edward, Morawiec Kazimierz, Walczak Stanisław

Absolwenci roku szkolnego 1962/1963 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Świerczek Leontyna, Pielesz Janina, Grzybowska Janina, Antczak Czesława, Świerczek Józef, Piszczek Genowefa, Andrusiewicz Antonina

Lotek Stanisława, Targosz Stanisław, Wawrzyczek Tekla, Walusiak Dorota, Bieniek Irena, Gałuszka Jan, Gąsiorek Janina, Janosz Stanisława, Kula Stanisław, Pietrzykowski Andrzej, Droździk Bronisław, Matuszczak Halina, Matuszczak Kazimiera, Szyjota Stanisław, Wawak Władysław, Wawak Stanisława, Błasiak Maria, Bieniek Katarzyna, Błasiak Zofia, Dudziak Władysława, Dudys Barbara, Dudziak Józefa, Frejlich Maria, Fabia Józef, Gibas Jan, Gąsiorek Józefa, Garncarczyk Genowefa, Janosz Jan, Koniorczyk Franciszek, Kula Jan, Kowalski Tadeusz, Mreńca Antoni, Martyniak Michalina, Sopiak Adam, Szczypka Edward, Wawak Stanisław, Wykręt Maria, Wawak Maria, Wawak Jan, Waluś Halina, Wojtas Halina, Wykręt Jan, Zontek Adam, Zontek Aniela, Koniorczyk Maria, Maślanka Zdzisław

Absolwenci roku szkolnego 1962/1963 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Barabasz Fryderyka, Mieszczak Józef, Jurczak Stefania

Kopka Bolesław, Legut Mieczysław, Kocemba Jan, Wawak Stanisław, Szczypka Krystyna, Jurczak Kazimierz, Mreńca Eugeniusz, Uwer Zdzisław, Smolec Kazimierz, Morawiec Antoni, Grządziel Edward, Fabia Stanisław, Sadlik Leokadia, Micherda Anna, Jurczak Helena, Frydel Wanda, Chrapkiewicz Maria, Bizoń Wanda

Absolwenci roku szkolnego 1963/1964 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Grzybowska Janina, Andrusiewicz Antonina, Pielesz Janina, Gawlas Władysława, Wykręt Teresa, Wykręt Genowefa, Krajewska Stanisława

Janosz Edward, Kos Jan, Kołek Kazimierz, Micherda Tadeusz, Martyniak Władysław, Piznal Michał, Szczypka Stefan, Wawak Cecylia, Wieczorek Jan, Bułka Halina, Dudziak Helena, Gałuszka Stanisław (syn Stefana i Anny), Gałuszka Stanisław (syn Juliana i Stanisławy), Gibas Czesław, Gałuszka Andrzej, Harężlak Kazimiera, Legut Janina, Matuszczak Agata, Szczypka Aleksander, Wykręt Jan, Błasiak Maria, Brzuchański Stefan, Bułka Bogusława, Bułka Jadwiga, Bułka Stanisław, Dudziak Władysława, Dziubek Halina, Fabia Małgorzata, Gąsiorek Tadeusz, Gąsiorek Czesław, Glądys Weronika, Gałuszka Czesław, Grzybowski Jacek, Górka Irena, Hojniec Wanda, Janosz Franciszek, Koniorczyk Andrzej, Kos Józef, Koniorczyk Eustachy, Kozioł Jadwiga, Kocemba Andrzej, Kula Wanda, Ogórek Józef, Parcia Danuta, Rodak Helena, Rodak Krystyna, Soj Małgorzata, Sopiak Maria, Szczypka Józefa, Targosz Kazimiera, Wawrzyczek Stanisława, Wykręt Czesław, Wykręt Stefan

Absolwenci roku szkolnego 1963/1964 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Barabasz Fryderyka, Jurczak Stefania, Mieszczak Józef

Sadlik Zygmunt, Kaczmarczyk Henryk, Gałuszka Stanisław, Tomiczek Władysława, Smolec Henryka, Ogórek Maria, Konior Jadwiga, Iskierka Maria, Janosz Weronika, Fabia Wanda, Targosz Krystyna, Micherda Stanisław, Kocemba Franciszek, Bieniek Edward, Sadlik Halina

Absolwenci roku szkolnego 1964/1965 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Pielesz Janina, Andrusiewicz Antonina, Grzybowska Janina, Dudek Helena, Świerczek Józef

Gibas Genowefa, Matuszczak Jan, Pawica Maria, Droździk Weronika, Gajczak Tadeusz, Gałuszka Władysław, Kołek Mieczysław, Ogórek Stanisław, Fabia Anna, Dudziak Tadeusz, Gałuszka Helena, Gajczak Maria, Gibas Zofia, Górka Stanisława, Jurczak Jadwiga, Kaspera Mieczysław, Kliś Andrzej, Kobiałka Irena, Koniorczyk Antonina, Kula Antonina, Micherda Janina, Muś Irena, Muś Zdzisław, Legut Adam, Parcia Piotr, Przeworek Bronisława, Pszczółka Kazimiera, Słapa Danuta, Słowiak Halina, Smolec Władysław, Szczypka Józef, Szyjota Barbara, Walusiak Weronika, Walusiak Józef, Wawak Maria (córka Władysława), Wawak Maria (córka Piotra), Wawak Władysława, Wawak Marian, Wawak Alojzy, Wawak Stanisław, Wawrzyczek Maria, Wawrzyczek Jadwiga, Zontek Alina

Absolwenci roku szkolnego 1964/1965 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Barabasz Fryderyka

Kamiński Jan, Kos Adam, Garbacz Janina, Kocemba Jan, Fabia Genowefa, Morawiec Bronisław, Pocik Henryka, Konior Zofia, Kocemba Maria, Kocemba Czesława, Grządziel Maria

Absolwenci roku szkolnego 1965/1966 siedmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Piszczek Genowefa, Krajewska Stanisława, Pielesz Janina, Pająk Władysława, Grzybowska Janina

Bułka Julian, Błasiak Helena, Gancarczyk Jan, Harężlak Maria, Hojnic Barbara, Słowiak Stanisław, Wawak Marian, Wielgosz Stanisław

Uczniowie ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej promowani do klasy ósmej w roku szkolnym 1965/1966 (brak wpisu w arkuszach ocen o ukończeniu klasy ósmej)

Wychowawcy: Barabasz Fryderyka

Kocemba Józef, Bieniek Jan

Absolwenci roku szkolnego 1966/1967 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Pająk Władysława, Świerczek Leontyna, Grzybowska Janina, Andrusiewicz Antonina, Krajewska Stanisława, Pielesz Janina

Sopiak Stanisław, Błachut Janina, Bułka Jadwiga, Byrdziak Stanisława, Gałuszka Józef, Gałuszka Maria, Górka Maria, Hankus Halina, Janosz Jan, Kaczmarczyk Alicja, Kasperek Tadeusz, Kobiałka Helena, Kos Kazimierz, Kos Maria, Niemczyk Czesław, Piznal Helena, Przenorek Zofia, Świeża Władysława, Wawak Krystyna, Wawak Maria, Wiatrowski Andrzej, Wielgosz Roman, Wojtas Jadwiga, Wykręt Stanisława (córka Stanisława i Agaty), Wykręt Stanisława (córka Józefa i Józefy)

Absolwenci roku szkolnego 1966/1967 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Martyniak J., Grzybowska Janina, Pająk Władysława

Brzuchański Adam, Chrapkiewicz Helena, Grządziel Elżbieta, Jurczak Anna, Kilian Janina, Iskierka Piotr, Marczak Helena, Fabia Aniela

Absolwenci roku szkolnego 1967/1968 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Pająk Władysława, Konicki Andrzej, Andrusiewicz Antonina, Wykręt Teresa, Grzybowska Janina, Pielesz Janina, Gawlas Władysława, Świerczek Józef

Błachut Jadwiga, Kocęba Władysław, Legut Franciszek, Matuszczak Czesław, Szczypka Irena, Bieniek Edward, Błasiak Stanisław, Dudek Jan, Fabia Jadwiga, Gibas Jerzy, Grabski Czesław, Jasiewicz Krystyna, Kaczmarczyk Kazimierz, Kołek Sylwester, Kula Genowefa, Kula Kazimierz, Martyniak Maria, Micherda Kazimierz, Orawczak Stanisław, Pszczółka Krystyna, Ptaszyński Adam, Soj Wanda, Sopiak Genowefa, Wawak Jerzy, Wawrzyczek Józef, Wawrzyczek Maria, Wielgosz Jan, Wykręt Jadwiga, Wykręt Wiktoria

Absolwenci roku szkolnego 1967/1968 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Waluś Jadwiga, Martyniak J.

Mikołajek Anna, Sadlik Zdzisław, Karcz Benedykt, Frąszczak Aleksander, Fabia Mieczysław, Walczak Maria, Morawiec Barbara, Fabia Halina, Iskierka Józefa, Kocemba Krystyna, Sadlik Janina, Gałuszka Jan, Marczak Stanisława

Absolwenci roku szkolnego 1968/1969 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Wykręt Teresa, Konicki Andrzej, Wykręt Genowefa, Pielesz Janina, Krajewska Stanisława, Andrusiewicz Antonina, Świerczek Józef, Smak Wł., Gawlas Władysława

Wawak Stanisław (syn Antoniego i Anny), Mortek Kazimiera, Wawak Stanisław (syn Bronisława i Genowefy), Smolec Wanda, Kołek Maria, Harężlak Zofia, Wawak Tadeusz, Wawak Jan, Parcia Wiktor, Błachut Andrzej, Błasiak Władysław, Micherda Urszula, Micherda Jadwiga, Bułka Anna, Droździk Helena, Dudziak Krystyna, Dudkiewicz Mirosław, Fabia Marian, gałuszka Barbara, Gałuszka Andrzej, Gąsiorek Lucyna, Harężlak Helena, Hojniec Andrzej, Iskierka Zofia, Janosz Jadwiga, Janosz Krystyna, Kaczmarczyk Lucyna, Koniorczyk Kazimierz, Krzepina Krystyna, Legut Maria, Lubański Józef, Maksalon Anna, Matuszczak Michalina, Mreńca Maria, Muś Krystyna, Muś Henryka, Piekiełko Jadwiga, Rączka Jan, Rodak Maria, Rodak Stanisław, Rynkiewicz Krzysztof, Surówka Kazimiera, Walusiak Wanda, Walus Małgorzata, Wawak Maria, Wawak Ryszard, Wykręt Barbara, Wykręt Adam

Absolwenci roku szkolnego 1968/1969 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Mieszczak Maria, Adamus Anna, Sadlik M., Martyniak J.

Wykręt Antoni, Kocemba Antoni, Fabia Eustachy, Targosz Danuta, Mikołajek Zofia, Legut Zdzisława, Handerska Barbara, Kula Maria, Smolec Władysław, Walczak Danuta, Kocemba Krystyna, Janosz Helena, Ogórek Tadeusz

Absolwenci roku szkolnego 1969/1970 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Pielesz Janina, Świerczek Leontyna, Krajewska Stanisława, Wykręt Genowefa, Pająk Władysława, Dudek Helena, Jakubiec Anna, Grzybowska Janina, Klęka Ewa

Dudziak Józef, Bułka Marek, Grabski Mieczysław, Gibas Ryszard, Gałuszka Jerzy, Kobiałka Maria, Kliś Marian, Kowalski Marian, Kula Jadwiga, Koniorczyk Danuta, Kula Stanisław, Martyniak Czesława, Muś Jan, Pardela Teresa, Szymla Leszek, Wawak Krystyna, Wawak Maria, Wykręt Anna, Wawak Marian, Błasiak Piotr, Bułka Jan, Czulak Jan, Dybał Jadwiga, Fabia Janina, Iskierka Kazimierz, Kocemba Krzysztof, Kołek Małgorzata, Kowalski Henryk, Kula Zdzisław, Laszczak Leokadia, Mreńca Józef, Parcia Maria, Pszczółka Małgorzata, Turek Stanisław, Walusiak Marek, Wawak Dorota, Wawak Kazimierz, Wawak Urszula, Wawrzyczek Danuta, Wielgosz Krystyna, Wykręt Józef, Wawak Jerzy, Niemczyk Irena, Surówka Andrzej

Absolwenci roku szkolnego 1970/1971 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Wykręt Teresa, Świerczek Józef, Świerczek Leontyna, Damek Wł., Grzybowska Janina, Filimoniuk Barbara, Kowalska Leokadia, Klęka Ewa, Jakubiec Anna

Bakalarska Krystyna, Błasiak Tadeusz, Bułka Czesław, Błachut Aleksandra, Brzuchańska Zofia, Fabia Józef, Glądys Anna, Grabski Adam, Gałuszka Kazimierz, Gałuszka Anna, Grabska Wiesława, Karcz Krystyna, Jurczak Teofil, Jabłońska Krystyna, Kliś Krystyna, Kołek Józef, Micherda Zofia, Kołek Danuta, Kula Eleonora, Kula Zdzisław, Mortek Władysława, Ptaszyński Jan, Pawiński Jan, Muś Marian, Stachura Lucyna, Parcia Władysław, Sopiak Danuta, Szymla Jadwiga, Rączka Wiktoria, Walusiak Krystyna, Wykręt Danuta, Gałuszka Eugeniusz, Mreńca Kazimierz, Gałosz Anna, Szyjota Jadwiga, Wawak Maria, Koniorczyk Zbigniew, Targosz Marian, Szyjota Helena

Absolwenci roku szkolnego 1970/1971 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Mieszczak Maria, Adamus Anna, Martyniak J.

Konior Adam, Głuszek Wanda, Niemczyk Michał, Walczak Jan, Pocik Tadeusz, Kocemba Stanisław, Fabia Lucyna, Garbacz Kazimiera, Dudziak Elżbieta, Sadlik Irena, Bizoń Kazimierz

Absolwenci roku szkolnego 1971/1972 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Grzybowska Janina, Klęka Ewa, Andrusiewicz Antonina, Kudłacik J., Lempart J., Kowalska Leokadia, Świerczek Leontyna, Pająk Władysława, Smak Wł., Jakubiec Anna, Kierpiec Zofia, Filimoniuk Barbara

Janosz Andrzej, Bieniek Maria, Błachut Teresa, Błasiak Danuta, Bryndza Irena, Bułka Irena, Czulak Adam, Dudziak Stanisław, Dwornik Andrzej, Fabia Irena, Gałuszka Danuta, Gąsiorek Urszula, Gibas Mirosław, Gibas Stanisław, Górka Ewa, Grabski Krzysztof, Hojniec Zofia, Iskierka Małgorzata, Janosz Marian, Janosz Stanisław, Jasiewicz Maria, Kaczmarczyk Jan, Kaczmarczyk Stanisław, Kasperek Janina, Kasprzak Marek, Koniorczyk Ryszard, Kos Wanda, Kula Marian, Martyniak Edward, Matyszkiewicz Roman, Mreńca Jan, Mreńca Roman, Pszczółka Andrzej, Ryłko Marek, Szlagor Bogusław, Szyjota Bernard, Rączka Joanna, Walusiak Maria, Walusiak Stanisław, Wawak Andrzej, Wawak Jadwiga, Wawak Stanisław, Wawak Wiesław, Weźranowski Tadeusz, Wykręt Czesław

Absolwenci roku szkolnego 1971/1972 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Mieszczak Maria, Waluś Jadwiga, Adamus Anna

Ogórek Barbara, Kocemba Danuta, Błachut Jadwiga, Jurczak Maria, Konior Danuta, Sadlik Ryszard, Nalbolczyk Jadwiga, Pasternak Władysława, Walczak Jerzy, Kula Tadeusz, Kula Jadwiga

Absolwenci roku szkolnego 1972/1973 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Waluś Jadwiga, Adamus Anna, Mieszczak Maria, Grzybowska Janina, Jakubiec Anna, Kowalska Leokadia, Janosz Halina, Dudek Helena, Klęka Ewa, Andrusiewicz Antonina, Filimoniuk Barbara, Kierpiec Zofia, Wykręt Teresa, Dunat J…, Kudłacik J…, Hubczak Urszula, Pająk Władysława

Bieniek Adam, Fabia Jan, Gałuszka Andrzej, Mreńca Maria, Starzec Marek, Bieniek Maria, Drabek Urszula, Dudziak Ryszard, Fabia Zofia, Gajczak Małgorzata, Grabski Wiesław, Gałuszka Jadwiga, Gałuszka Zdzisław, Gibas Bogusława, Grabski Stanisław, Iskierka Tadeusz, Jurczak Józefa, Kobiałka Henryk, Kocemba Maria, Kocemba Marek, Kołek Antoni, Kozieł Andrzej, Kos Bogusława, Krysta Barbara, Martyniak Marian, Matyszkiewicz Maria, Mreńca Bogusława, Mreńca Małgorzata, Pietrzykowski Piotr, Targosz Mieczysław, Walusiak Anna, Walusiak Barbara, Woźniak Krzysztof, Wykręt Ryszard, Wykręt Urszula, Pardela Krzysztof

Absolwenci roku szkolnego 1972/1973 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Martyniak J., Waluś Jadwiga

Waluś Ewa, Frąszczak Jan, Dudziak Roman, Niemczyk Jerzy, Bułka Zofia, Bizoń Teresa, Karcz Andrzej, Bizoń Bolesław

Absolwenci roku szkolnego 1973/1974 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Grzybowska Janina, Jakubiec Anna, Kudłacik J., Janosz Halina, Kowalska Leokadia, Klęka Ewa, Dudek Helena, Kierpiec Zofia, Mieszczak Krystyna, Borowczyk Tadeusz

Janosz Halina, Surówka Adam, Bułka Danuta, Dybał Janusz, Grabski Leszek, Wykręt Krystyna, Błachut Bronisław, Błasiak Urszula, Czulak Piotr, Dudek Janusz, Gałuszka Danuta, Gibas Krzysztof, Grabska Ewa, Grabski Józef, Haręźlak Zofia, Jurczak Bogumiła, Kaczmarczyk Ryszard, Karcz Helena, Kasperek Barbara, Kasperek Kazimierz, Kocemba Barbara, Koniorczyk Marian, Micherda Henryka, Ogórek Wiesław, Olszewska Wanda, Pszczółka Marian, Słowiak Kazimierz

Absolwenci roku szkolnego 1973/1974 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Sadlik Maria, Waluś Jadwiga, Mieszczak Krystyna

Garbacz Halina, Karcz Irena, Kocemba Zofia, Kula Bogdan, Walczak Aniela, Walus Małgorzata, Mikołajek Helena

Absolwenci roku szkolnego 1974/1975 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Grzybowska Janina, Jakubiec Anna, Kierpiec Zofia, Dunat Janina, Kudłacik J., Kierpiec Zofia, Hubczak Urszula, Mieszczak Krystyna, Dudziak K…, Wykręt Teresa, Waluś Krystyna, Jarosz Halina, Wykręt Genowefa, Wykręt Ewa, Pająk Władysława, Smak Władysława, Wykręt Janina

Kołek Piotr, Kozieł Krzysztof, Dudek Małgorzata, Groniak Adelajda, Gałuszka Zdzisław, Iskierka Stanisław, Kaczmarczyk Edward, Kuśmierczyk Emilia, Piznal Mieczysław, Szymla Jerzy, Stokłosa Wiesław, Gałuszka Leszek, Kos Jan, Maksalon Krzysztof, Pałosz Leszek, Piznal Maria, Pszczółka Stanisław, Augustyniak Marek, Bakalarski Leszek, Bakalarska Wiesława, Błasiak Józef, Błasiak Urszula, Błasiak Wiesław, Gałuszka Jerzy, Gałuszka Krystyna, Gibas Andrzej, Gibas Krzysztof, Górka Marek, Gurbiel Lucyna, Iskierka Jan, Kasprzak Urszula, Kierpiec Jerzy, Kołek Wojciech, Kowalski Stanisław, Król Jadwiga, Krysta Wiesław, Kula Andrzej, Kula Krystyna, Lotek Danuta, Matuszczak Krystyna, Miros Marek, Mreńca Stanisław, Orawczak Adam, Pawica Anna, Pietrzykowska Anna, Polaczyk Andrzej, Ryłko Urszula, Sadlik Grażyna, Szlagor Zbigniew, Szymla Leszek, Targosz Maria, Walusiak Danuta, Wawak Halina, Wykręt Bogusław, Wykręt Ryszard, Koniorczyk Tadeusz, Kojder Małgorzata, Mreńca Krzysztof, Szymalska Alina

Absolwenci roku szkolnego 1974/1975 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Porąbce Kozubniku

Wychowawcy: Bułka Zofia, Siwek Zofia, Pielesz Janina, Pajestka Jan, Krajewska Stanisława

Wawak Edward, Wielgosz Jan

Absolwenci roku szkolnego 1974/1975 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Martyniak J., Waluś Jadwiga, Mieszczak J., Adamus Anna, Sadlik Maria,

Garbacz Zdzisław, Kocemba Grażyna, Mikołajek Piotr, Dudziak Urszula, Frąszczak Ryszard, Kocemba Zdzisław, Karcz Halina, Piesko Anna

Absolwenci roku szkolnego 1975/1976 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Waluś Jadwiga, Soj Maria, Gąsiorek Józefa, Urbańczyk K,, Kowalska Leokadia, Pająk Władysława, Kierpiec Zofia, Hubczak Urszula, Jakubiec A., Smak Władysława, Jeleń J.

Maga Franciszek, Micherda Stanisława, Chrapkiewicz Jan, Weźranowski Jan, Dożak Stanisław, Jurczak Mieczysław, Kaczmarczyk Jerzy, Kozioł Józef, Młynarski Zdzisław, Szczypka Czesław, Wolf Andrzej, Wykręt Zdzisław, Brzuchański Stanisław, Fabia Jerzy, Fabia Kazimierz, Lotek Henryk, Matejko Krzysztof, Parcia Józef, Piznal Stefan, Błachut Jerzy, Błasiak Kazimierz, Bryndza Barbara, Czulak Jadwiga, Dwornik Wiesława, Gałuszka Jadwiga, Gąsiorek Józef, Goryl Łucja, Grabski Wojciech, Hojnic Dorota, Iskierka Jadwiga, Jabłońska Halina, Jurczak Lucyna, Jurczak Małgorzata, Jurczak Ryszard, Kaczmarczyk Stanisław, Karcz Zdzisława, Kowalczyk Bogumiła, Kula Bogdan, Mreńca Czesław, Napora Iwona, Nowotarski Ryszard, Parcia Halina, Parcia Krzysztof, Piekiełko Jolanta, Soj Wiesława, Sopiak Jadwiga, Surówka Alfreda, Stachura Halina, Targosz Lidia, Walusiak Marek, Wawak Krystyna, Wawak Mieczysław, Woźniak Izabela, Wykręt Ewa

Absolwenci roku szkolnego 1975/1976 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Porąbce Kozubniku

Wychowawcy: Krajewska Stanisława, Sztafa Maria, Bieniek Józef, Waluś Jadwiga

Błasiak Irena, Dudziak Stanisław

Absolwenci roku szkolnego 1975/1976 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Mieszczak J., Waluś Jadwiga, Adamus Anna, Sadlik Maria, Pająk Władysława

Nalborczyk Zygmunt, Jarzyna Marek, Karcz Edward, Konior Zdzisław, Kula Adam, Legut Krzysztof

Absolwenci roku szkolnego 1976/1977 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Wykręt Janina, Pieronek Anna, Hubczak Urszula, Dudek Helena, Pająk Władysława, Waluś Jadwiga

Weźranowska Maria, Bułka Lucyna, Dąbrowski Remigiusz, Fabia Wiesław, Mreńca Bogusława, Bakalarski Zdzisław, Błachut Jacek, Bieniek Jan, Blachura Kazimierz, Bylica Janusz, Cibor Krzysztof, Dybał Zbigniew, Ficoń Barbara, Frejlich Barbara, Gałuszka Dorota, Gałuszka Halina, Gałuszka Irena, Gałuszka Józef, Gałosz Piotr, Gibas Jadwiga, Grabska Mirosława, Kula Lucyna, Kula Maria, Malinowska Dorota, Mreńca Zdzisław, Orawczak Józef, Pindel Krzysztof, Romik Lucyna, Soj Stanisław, Wykręt Bogusława, Walusiak Dorota, Wawak Andrzej (syn Antoniego i Janiny), Augustyniak Jacek, Jurczak Jerzy

Absolwenci roku szkolnego 1976/1977 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Porąbce Kozubniku

Wychowawcy: Krajewska Stanisława, Pielesz Janina, Bieniek Józef, Krzyżowski Władysław, Pajestka Maria, Wykręt Ewa, Siwek Zofia, Sztafa Maria

Droździk Edward, Cepiga Józef, Sadlik Wiesława, Wawak Andrzej, Handerska Stanisława, Mikołajek Michał, Wawak Dominik

Absolwenci roku szkolnego 1976/1977 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Puszczy Wielkiej

Wychowawcy: Sadlik Maria, Waluś Jadwiga, Adamus Anna, Pająk Władysława

Karcz Janusz, Mikołajek Paweł

Absolwenci roku szkolnego 1977/1978 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Wykręt Janina, Gałuszka Maria, Kondraszuk Maria, Dudziak K., Wiecha Ewa, Kołek Jadwiga, Adamus Anna,

Gałuszka Edward, Gąsiorek Jacek, Rączka Krystyna, Szczypka Jerzy, Wawak Leszek, Jasiewicz Małgorzata, Matuszczak Mieczysław, Mreńca Mirosław, Mreńca Regina, Miros Urszula, Nowotarska Renata, Piekiełko Lucyna, Ptaszyńska Barbara, Pszczółka Lucyna, Sadlik Stanisław, Szpila Jolanta, Szymla Bożena, Wawak Jacek, Wawrzyczek Grażyna, Wykręt Wiesław, Wykręt Zofia, Grabska Bernadeta, Harężlak Ryszard, Janosz Krzysztof, Bułka Jolanta, Biernat Marzena, Fabia Halina, Frejlich Jerzy, Gałuszka Piotr, Górka Maria, Kula Zofia, Lotek Krystyna, Pawica Lucyna, Pietrzykowski Stanisław, Soj Jolanta, Świękała Roman, Szczypka Henryk, Szczypka Małgorzata, Gałuszka Leszek, Kaspera Jacek, Pszczółka Ryszard, Ryłko Alicja, Zając Jolanta

Absolwenci roku szkolnego 1977/1978 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Porąbce Kozubniku

Wychowawcy: Kondraszuk Maria, Mieszczak Józef, Sadlik Maria

Murgas Stanisław, Konior Alicja, Kula Halina

Absolwenci roku szkolnego 1978/1979 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Wykręt Janina, Kołek Jadwiga, Wykręt Genowefa, Wykręt Teresa, Wiecha Ewa, Biernat Halina, Dudziak K., Gałuszka Maria, Kondraszuk Maria, Hubczak Urszula

Wawak Maria, Micherda Bernadeta, Parcia Edward, Wenda Ewa, Bułka Bożena, Janosik Maria, Górka Janusz, Bieniek Władysława, Ciora Mirosław, Matyszkiewicz Wiesław, Czulak Andrzej, Dwornik Władysław, Gałuszka Danuta, Gałuszka Marek, Gałuszka Marta, Kaczmarczyk Leszek, Karcz Irena, Kocemba Ryszard, Kos Grzegorz, Kula Grzegorz, Kula Jan, Kula Kazimierz, Król Irena, Mreńca Adam, Orawczak Halina, Piróg Teresa, Połata Andrzej, Romik Bogusława, Soj Wojciech, Sordyl Agata, Walusiak Ewa, Napora Mirosław, Wawak Grażyna, Woźniak Marek, Wykręt Mirosław, Wykręt Zbigniew, Zontek Tadeusz

Absolwenci roku szkolnego 1978/1979 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Porąbce Kozubniku

Wychowawcy: Kondraszuk Maria, Mieszczak Józef, Sadlik Maria, Wykręt Teresa, Wykręt Genowefa

Waluś Krzysztof, Jarzyna Krzysztof, Jurczak Zbigniew, Kierpiec Bogusław, Mikołajek Andrzej, Sadlik Jolanta

Absolwenci roku szkolnego 1979/1980 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Kierpiec Zofia, Kołek Jadwiga, Hubczak Urszula, Sadlik Maria, Adamus Anna, Wykręt Teresa, Wykręt Genowefa, Waluś Jadwiga, Pająk Władysława

Kaczmarczyk Marek, Kula Ewa, Laszczak Mirosław, Błasiak Urszula, Brzuchańska Maria, Bułka Tomasz, Gałuszka Barbara, Gałuszka Małgorzata, Gałuszka Urszula, Gibas Anna, Gibas Barbara, Gibas Irena, Gołuszek Daniel, Górka Krzysztof, Harat Zbigniew, Kaczmarczyk Barbara, Kawczak Irena, Kierpiec Bożena, Majdak Wioletta, Matuszczak Alicja, Mąka Mirosław, Micherda Anna, Micherda Ewa, Mreńca Adam, Olek Bożena, Orawczak Barbara, Pszczółka Lidia, Walusiak Barbara, Walusiak Bożena, Wawak Zofia, Weźranowska Małgorzata, Weźranowski Władysław, Woźniak Zbigniew, Wróblewski Bernard, Wykręt Bożena, Wykręt Ewa, Wykręt Małgorzata, Wykręt Krzysztof, Wykręt Urszula, Targosz Józef, Targosz Renata

Absolwenci roku szkolnego 1979/1980 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Porąbce Kozubniku

Wychowawcy: Mieszczak Józef, Hubczak Urszula, Waluś Jadwiga, Adamus Anna

Janosik Stanisław, Jurczak Jan, Karcz Zofia, Kierpiec Lucyna, Kocemba Ewa, Legut Jan, Micherda Krzysztof

Absolwenci roku szkolnego 1980/1981 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Kołek Jadwiga

Bakalarska Ewa, Błasiak Barbara, Bułka Maciej, Dudek Danuta, Dzióbek Agata, Gałosz Andrzej Gałuszka Jolanta, Harat Ilona, Harężlak Anna, Kasprzak Jacek, Kawczak Piotr, Konior Renata, Kos Danuta, Kula Krystyna, Kula Małgorzata, Laszczak Henryk, Lotek Aleksandra, Łazarczyk Renata, Martyniak Józef, Maślanka Andrzej, Mateja Lucyna, Matyszkiewicz Grażyna, Matyszkiewicz Urszula, Mąka Wiesław, Micherda Jerzy, Niemczyk Agata, Nowak Małgorzata, Orawczak Sławomir, Pawica Ireneusz, Piznal Janusz, Połata Anna, Pszczółka Jan, Pyzia Jaromir, Rafałko Jolanta, Romik Lucyna, Soj Anna, Soj Małgorzata, Targosz Janusz, Walusiak Mirosław, Wawak Halina, Wawak Jadwiga, Wykręt Wacław, Wykręt Agata

Absolwenci roku szkolnego 1981/1982 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Gałuszka Maria, Waluś Krystyna, Wykręt Genowefa, Boba Władysława, Kuziel Barbara, Kasińska Kazimiera

Kojder Jerzy, Błasiak Marceli, Domżał Ilona, Dwornik Mirosław, Dybał Ewa, Gałuszka Bogusława, Gałuszka Zofia, Garbacz Bożena, Gibas Krystyna, Grabski Ryszard, Harężlak Zdzisław, Iskierka Anna, Jabłoński Jacek, Jasiewicz Andrzej, Jurczak Renata, Kliś Agata, Kmiecik Andrzej, Kmiecik Piotr, Kierpiec Wiesława, Kula Zbigniew, Kilian Teresa, Kołek Alicja, Kołek Dariusz, Laszczak Paweł, Legut Jacek, Malarz Renata, Majdak Renata, Martyniak Renata, Micherda Danuta, Mikołajek Maria, Mreńca Stanisław, Mrowiec Grzegorz, Pałosz Izabella, Parcia Zbigniew, Pielesz Grażyna, Pszczółka Barbara, Pszczółka Lucyna, Pszczółka Zbigniew, Raczka Bożena, Sadlik Krzysztof, Sadlik Urszula, Siwiec Renata, Nowak Urszula, Soj Ewa, Sordyl Andrzej, Szczypka Marta, Wawak Małgorzata, Wawak Wanda, Szymalski Janusz, Woźniak Grażyna, Wykręt Danuta

Absolwenci roku szkolnego 1982/1983 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Wykręt Genowefa, Kondraszuk Maria, Hubczak Urszula, Waluś Krystyna, Gałuszka Maria, Kuziel Barbara

Kierpiec Marek, Weźranowska Janina, Augustyniak Anna, Bieniek Adam, Bieniek Barbara, Błasiak Jerzy, Błasiak Stanisław, Bułka Katarzyna, Ciora Beata, Dudziak Beata, Gibas Jerzy, Górka Ewa, Handzlik Ewa, Janosz Mirosław, Jurczak Henryk, Jurczak Jolanta, Kaczmarczyk Henryk, Karcz Lidia, Kąkol Bożena, Kilian Barbara, Kilian Piotr, Kizner Mirosław, Kołek Barbara, Kula Renata, Kula Zdzisław, Łaguz Dariusz, Mateja Zbigniew, Murgas Mieczysław, Ogórek Jacek, Pawica Teresa, Pielesz Ryszard, Polaczyk Marzena, Romik Ewa, Walusiak Dariusz, Walusiak Tomasz, Wawak Krystyna, Wawak Tadeusz, Wawak Zdzisław, Weźranowska Wanda

Absolwenci roku szkolnego 1983/1984 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Wykręt Teresa, Kierpiec Zofia, Czosnyka Antoni,

Bączek Krystyna, Biernat Jadwiga, Błasiak Anna, Błasiak Jan, Borgosz Andrzej, Bułka Irena, Bułka Krzysztof, Brodka Dariusz, Darowska Dorota, Dudziak Anna, Dzióbek Zdzisław, Gałuszka Anna, Gałuszka Ireneusz, Gibas Mirosław, Grabska Anna, Grabska Małgorzata, Górka Bogusław, Janosz Małgorzata, Jurczak Danuta, Karcz Maria, Kierpiec Anna, Kocemba Irena, Kołek Jerzy, Kryńska Urszula, Krysta Grzegorz, Łaguz Renata, Majdak Robert, Mreńca Daria, Orawczak Jacek, Piekiełko Izabela, Piznal Krzysztof, Polaczyk Iwona, Pyzia Rafał, Rafałko Grzegorz, Szczypka Michał, Wykręt Katarzyna, Zemczak Katarzyna, Zontek Andrzej, Zontek Jacek,                                  

Absolwenci roku szkolnego 1984/1985 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Waluś Jadwiga, Adamus Anna, Hubczak Urszula, Sadlik Maria

Bakalarski Grzegorz, Bakalarski Jarosław, Borgosz Renata, Bułka Stanisław, Ciora Barbara, Dadun Roman, Dyduch Józef, Filimoniuk Katarzyna, Gałuszka Grzegorz, Gałuszka Mariusz, Gałuszka Zofia, Gibas Jacek, Gibas Mieczysław, Górka Renata, Harat Andrzej, Janosz Ewa, Jurczak Dorota, Kojder Jan, Kojder Mirosława, Kierpiec Renata, Kołek Grzegorz, Król Wiesława, Kula Ryszard, Majdak Jerzy, Markowski Mirosław, Moc Grażyna, Mreńca Andrzej, Opar Beata, Piesko Maria, Sadlik Piotr, Soj Gabriela, Soj Renata, Targosz Andrzej, Wala Iwona, Waluś Michał, Wawak Ewa, Wawak Jolanta, Wawak Krzysztof, Witkowski Marek, Woźniak Barbara, Woźniak Jacek, Wykręt Lucyna

Absolwenci roku szkolnego 1985/1986 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Waluś Krystyna, Sadlik Maria, Gałuszka Maria, Boba Władysława, Kołek Jadwiga

Grabski Sławomir, Mrowiec Iwona, Wykręt Jacek, Bułka Grzegorz, Błachut Piotr, Błachut Danuta, Bizoń Bożena, Bieniek Mirosław, Bakalarski Piotr, Dadun Anna, Dudek Dariusz, Dudziak Sławomir, Fabia Jerzy, Filipek Edyta, Gałuszka Andrzej, Gałuszka Jarosław, Gibas Krzysztof, Gibas Piotr, Jurczak Andrzej, Jurczak Piotr, Karcz Dorota, Kierpiec Tomasz, Kocemba Bogumiła, Kołek Elżbieta, Kołek Piotr, Kryska Jacek, Majdak Mirosław, Markowska Grażyna, Martyniak Robert, Nowotarska Ewa, Pietrzykowska Katarzyna, Szyjota Leszek, Szyjota Robert, Stachura Jarosław, Szatko Łukasz, Targosz Longina, Walusiak Anna, Wawak Iwona, Wawak Stanisław, Weźranowska Wanda, Wykręt Barbara, Wykręt Halina, Wykręt Rafał

Absolwenci roku szkolnego 1986/1987 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Kołek Jadwiga, Kierpiec Zofia, Waluś Krystyna, Wykręt Janina, Wykręt Genowefa, Boba Władysława, Kliś Helena

Dyduch Krzysztof, Bakalarska Beata, Bakalarska Iwona, Bizoń Adam, Błachut Krzysztof, Błasiak Grzegorz, Borgosz Małgorzata, Czosnyka Bożena, Czulak Michał, Dudek Mariusz, Gałuszka Wojciech, Gałuszka Piotr, Janosik Mirosław, Janosz Ewa, Janosz Renata, Janosz Sławomir, Jurczak Tadeusz, Kasiński Rafał, Kierpiec Franciszka, Kilian Ewa, Kilian Wojciech, Kliś Barbara, Kowal Bożena, Kula Paweł, Majdak Bogusław, Micherda Jacek, Moc Andrzej, Mreńca Michał, Niemczyk Adam, Olek Beata, Opar Mirella, Piznal Agata, Sadlik Bożena, Siwiec Małgorzata, Smolec Małgorzata, Słowiak Ewa, Soj Grażyna, Sopiak Anna, Surma Izabela, Szpila Ewa, Walusiak Agnieszka, Nowak Anna, Witkowski Zbigniew, Woźniak Anna, Tomalik Barbara, Tomaszek Jolanta, Trembaczowski Marek

Absolwenci roku szkolnego 1987/1988 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Bakalarska Irena, Waluś Jadwiga, Wykręt Genowefa

Błasiak Henryk, Czosnyka Waldemar, Gałosz Paweł, Gołuszek Anna, Gałuszka Danuta, Gałuszka Katarzyna, Gałuszka Jerzy, Gałuszka Rafał, Gałuszka Wioletta, Grabska Małgorzata, Harężlak Ryszard, Janosz Agnieszka, Janosz Izabella, Janosz Mariusz, Kasperek Jarosław, Kawczak Jerzy, Kierpiec Tomasz, Kijowska Edyta, Kizner Halina, Kliś Tomasz, Kocemba Dawid, Konior Kazimierz, Kowalik Marzena, Kryska Iwona, Kryński Dariusz, Majczak Dorota, Martyniak Arkadiusz, Matyszkiewicz Danuta, Maślanka Katarzyna, Moc Anna, Mreńca Sabina, Orawczak Henryka, Pietrzykowska Aneta, Piszczek Beata, Sopiak Andrzej, Sordyl Adam, Targosz Agnieszka, Tomaszek Ewa, Tomaszek Małgorzata, Woźniak Agnieszka, Woźniak Izabella, Wykręt Barbara, Wykręt Ewa, Wykręt Jolanta, Wykręt Zdzisław, Zając Beata, Zemczak Marek

Absolwenci roku szkolnego 1988/1989 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Wykręt Teresa, Bakalarska Irena, Kasińska Kazimiera, Kondraszuk Maria, Waluś Krystyna

Bułka Tadeusz, Dudziak Lucyna, Drabek Janusz, Dul Krzysztof, Gałuszka Daniel, Gałuszka Danuta, Gałuszka Jerzy, Górka Beata, Handzlik Ryszard, Iskierka Piotr, Janosz Dariusz, Janosz Teresa, Kocemba Katarzyna, Jurczak Marcin, Kilian Halina, Kołek Tomasz, Kos Anna, Lach Grzegorz, Majdak Bożena, Markowska Bożena, Micherda Magdalena, Młynarska Agnieszka, Niemczyk Ewa, Murgas Marzena, Mreńca Sabina, Olek Agnieszka, Podgórniak Jacek, Skrzyp Jan, Surma Agnieszka, Szyjota Wioletta, Sadlik Tadeusz, Szymalska Lilianna, Smolec Alicja, Wykręt Renata, Wykręt Ryszard, Wykręt Jolanta, Wykręt Aneta, Woźniak Małgorzata, Witkowski Krzysztof, Wawak Jarosław, Walasek Bożena, Wala Artur

Absolwenci roku szkolnego 1989/1990 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Wykręt Teresa, Waluś Krystyna, Sadlik Maria, Kliś Helena, Tomiczek Z., Achinger Antonina, Adamus Anna, Żyrek Maria, Kierpiec Zofia

Matyszkiewicz Daniel, Baścik Iwona, Bieniek Dariusz, Bizoń Tomasz, Błasiak Robert, Borgosz Dariusz, Dudek Marcin, Dudzik Wacław, Gałuszka Agnieszka, Gałuszka Maria, Gałuszka Beata, Gąsiorek Agnieszka, Górka Arkadiusz, Grabski Janusz (syn Stanisława i Stanisławy), Grabski Janusz (syn Piotra i Ewy), Iskierka Bogumiła, Janosz Beata, Janosz Grażyna, Janosz Krzysztof, Jurczak Mirosław, Kasperek Anna, Kazimierczyk Beata, Kondraszuk Daniel, Kołek Anna, Kołek Paweł, Kos Katarzyna, Kowalik Anna, Lach Anna, Laszczak Alicja, Lach Grażyna, Legut Edyta, Majdak Tomasz, Martyniak Dorota, Mentel Andrzej, Nowak Bożena, Ogórek Bożena, Pękala Alicja, Pluciak Iwona, Pszczółka Paweł, Ring Rafał, Soj Roman, Targosz Aneta, Trojan Waldemar, Waluś Katarzyna, Wojtyła Katarzyna, Wykręt Edyta, Wykręt Marcin,

Absolwenci roku szkolnego 1990/1991 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Waluś Krystyna, Kołek Jadwiga, Skudrzyk D., Wykręt Genowefa, Bakalarska Irena, Nowak Halina, Wykręt Janina, Kasińska Kazimiera,

Bielak Sabina, Błasiak Piotr, Bułka Michał, Dadun Marek, Drewniany Janusz, Fabia Paweł, Gibas Agnieszka, Górecki Andrzej, Górka Lidia, Grabski Piotr, Janosz Joanna, Jurczak Izabella, Kaczmarczyk Paweł, Kasińska Katarzyna, Kasperek Danuta, Kula Jadwiga, Lach Mirosław, Lach Zbigniew, Legut Marek, Majczak Rafał, Markowski Krzysztof, Martyniak Edyta

Absolwenci roku szkolnego 1991/1992 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Kierpiec Zofia, Achinger Antonina, Nowak Halina, Kołek Jadwiga, Boba Władysława, Wykręt Janina, Kasińska Kazimiera, Bakalarska Irena, Gałuszka Maria

Kocemba Klaudiusz, Kizner Daniel, Koniorczyk Monika, Kołek Irena, Kowalska Sabina, Majdak Adam, Martyniak Tomasz, Migas Tomasz, Olek Rafał, Słowiak Aleksandra, Szczypka Renata, Targosz Grzegorz, Zając Marcin, Błachut Aneta, Błasiak Agnieszka, Caputa Izabela, Baścik Dorota, Ciszewski Artur, Czosnyka Gabriela, Drewniana Ewa, Esvald Aleksandra, Fabia Joanna, Fabia Marek, Gałuszka Beata, Gibas Edyta, Gacek Beata, Górka Anna, Górka Łukasz, Janosz Ilona, Kaczmarczyk Michał, Kocemba Barbara, Korzonkiewicz Daniel, Maślanka Klaudia, Ogórek Mariusz, Pluciak Renata, Połata Paweł, Ring Radosław, Ryłko Barbara, Soj Sławomir, Sopiak Ewa, Targosz Joanna, Walusiak Maciej, Wykręt Daniel

Absolwenci roku szkolnego 1992/1993 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Kliś Helena, Wykręt Genowefa, Kondraszuk Maria, Gałuszka Maria, Nowak Halina, Kierpiec Zofia

Błasiak Andrzej, Borgosz Danuta, Bułka Błażej, Fabia Sabina, Gałuszka Arkadiusz, Gałuszka Bożena, Gałuszka Mariusz, Gałuszka Piotr, Górka Jakub, Gromek Agnieszka, Iskierka Edyta, Janosz Marcin, Kierpiec Paweł, Kocemba Tomasz, Kosek Katarzyna, Korzonkiewicz Janusz, Kozieł Marcin, Martyniak Ewelina, Micherda Bartłomiej, Migas Sylwia, Mrzygłód Mariusz, Orawczak Robert, Piekiełko Magdalena, Połata Marcin, Sadlik Grzegorz, Słowiak Bogusława, Surówka Urszula, Spiesz Jarosław, Stania Katarzyna, Szyjota Edyta, Szymla Wojciech, Targosz Zbigniew, Waluś Robert, Wawak Jerzy, Wykręt Tomasz, Wykręt Renata, Zontek Lucyna

Absolwenci roku szkolnego 1993/1994 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Waluś Krystyna, Wykręt Teresa, Nowak Halina

Bańdo Monika, Błachut Sylwia, Brodka Magdalena, Butora Barbara, Bułka Mateusz, Bułka Sławomir, Caputa Jarosław, Drewniany Adam, Filipek Marcin, Francke Karolina, Gałuszka Katarzyna, Górka Paweł, Jurczak Anna, Jurczak Bogusława, Jurczak Rafał, Kołek Arkadiusz, Kowalski Maciej, Majdak Daniel, Majdak Grzegorz, Mreńca Arkadiusz, Mreńca Katarzyna, Napióra Agata, Pulkowski Andrzej, Pszółka Grzegorz, Sernicki Tomasz, Soj Agnieszka, Spiesz Agnieszka, Szłapa Sebastian, Tomalik Anna, Wawrzyczek Tomasz, Wykręt Monika, Wykręt Krzysztof

Absolwenci roku szkolnego 1994/1995 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Waluś Krystyna, Kasińska Kazimiera, Bakalarska Irena, Adamus Anna, Nowak Halina

Błasiak Marcin, Bułka Mariusz, Wawak Anna, Budny Jakub, Butora Ewa, Bułka Aleksandra, Caputa Tomasz, Fabia Andrzej, Gałosz Małgorzata, Gołuszek Alicja, Grabska Anna, Grabski Piotr, Gorczyca Dariusz, Górnicka Gabriela, Górka Piotr, Janosz Anna, Jędrusiak Barbara, Jurczak Małgorzata, Katański Paweł, Kąkol Magdalena, Kocemba Danuta, Kołek Magdalena, Kondraszuk Tomasz, Kowalik Łukasz, Łaguz Łukasz, Martyniak Ryszard, Mateja Joanna, Młynarska Kinga, Mreńca Marcin, Nawrat Alina, Parcia Izabela, Pawiński Krzysztof, Pietrzykowska Edyta, Pluciak Paweł, Pochopień Sylwia, Pszczółka Tomasz, Rynkiewicz Przemysław, Spiesz Karina, Szyjota Paweł, Trybus Alicja, Zontek Elżbieta

Absolwenci roku szkolnego 1995/1996 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Kliś Helena, Kierpiec Zofia, Nowak Halina, Marczak Zofia, Bielat Bożena, Stańczak Bogusława

Adamus Sebastian, Bańdo Michał, Borgosz Jan, Ciszewski Paweł, Dendys Marcin, Dudzik Renata, Dyduch Barbara, Fabia Rafał, Grabska Ewa, Grabski Robert, Górecka Beata, Grabski Wojciech, Iskierka Iwona, Janosz Łucja, Jurczak Artur, Karcz Aleksandra, Kasprzak Barbara, Kliś Paweł, Kłeczek Artur, Łata Anna, Majdak Andrzej, Majkowska Katarzyna, Majkowska Magdalena, Markowska Justyna, Martyniak Rafał, Maślanka Anna, Ogórek Iwona, Parcia Sebastian, Parcia Piotr, Pocik Iwona, Pszczółka Agnieszka, pszczółka Anna, Romik Artur, Ryłko Izabela, Sanetra Sebastian, Spiesz Izabela, Szłapa Diana, Szyjota Agnieszka, Targosz Janusz, Tomaszek Łukasz, Wawak Zbigniew, Wawrzyczek Bartłomiej, Frąszczak Łucja

Absolwenci roku szkolnego 1996/1997 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Kliś Helena, Kasińska Kazimiera, Wawak Mirosława, Janosz Grażyna, Czosnyka Antoni, Waluś Krystyna, Gibas Krystyna

Witek Mariusz, Bakalarski Wojciech, Dudziak Ewelina, Gałuszka Magdalena, Gibas Iwona, Harat Józef, Juraszek Dawid, Katański Dawid, Kruczek Sylwia, Kubiczek Łukasz, Laszczak Agnieszka, Piznal Sławomir, Polaczyk Alicja, Rynkiewicz Karolina, Skok Dawid, Słowiak Marcin, Szymla Krzysztof, Wawak Ilona, Wojtas Monika, Wykręt Anna, Wykręt Magdalena, Pękala Artur, Butora Renata, Dendys Artur, Dudziak Łukasz, Fabia Ewelina, Grabski Robert, Harat Katarzyna, Janosz Ewelina, Janosz Magdalena, Janosz Monika, Kizner Piotr, Kołek Szymon, Majkowski Łukasz, Napióra Jakub, Olearczyk Aleksandra, Orlicki Bogdan, Pacyna Alina, Pardela Bartosz, Pochopień Patrycja, Pulkowska Agnieszka, Walusiak Paweł, Wykręt Monika

Absolwenci roku szkolnego 1997/1998 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Kondraszuk Maria, Bakalarska Irena, Kasińska Kazimiera, Wykręt Janina, Witek Urszula

Bakalarska Bożena, Bogacz Anna, Bułka Piotr, Chojna Sylwia, Cibor Edyta, Czosnyka Katarzyna, Domżał Mateusz, Drabek Piotr, Frąszczak Joanna, Gałuszka Anna, Gałuszka Rafał, Gibas Łukasz, Jurczak Przemysław, Kaczmarczyk Anna, Kaczmarczyk Bartłomiej, Katański Rafał, Kliś Marta, Kocemba Grzegorz, Kocemba Magdalena, Kołek Bartłomiej, Kołek Monika, Kowalski Robert, Kozieł Marta, Lach Marcin, Laszczak Marta, Majdak Anna, Martyniak Krystian, Martyniak Szymon, Mentel Marcin, Mreńca Błażej, Mrzygłód Mateusz, Nawrat Anna, Orlicki Adam, Smolec Renata, Sopiak Magdalena, Trojan Błażej, Trybus Elżbieta, Wejnerd Sławomir, Witek Grzegorz, Nowak Przemysław, Płoskonka Anna

Absolwenci roku szkolnego 1998/1999 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Gałuszka Maria, Opar Mirella, Wawak Mirosława, Kierpiec Zofia, Kliś Helena

Bogacz Marcin, Dudziak Łukasz, Dukat Maciej, Bułka Dorota, Dwornik Agnieszka, Franzke Maria, Gałuszka Barbara, Gąsiorek Katarzyna, Gilowski Wojciech, Gorczyca Anna, Górka Aneta, Harat Tomasz, Kazimierczyk Dorota, Kierpiec Grzegorz, Kowalska Anna, Laszczak Gabriela, Majdak Katarzyna, Markowska Maria, Martyniak Adrian, Młodzik Beata, Mreńca Piotr, Mreńca Tomasz, Mysłajek Krzysztof, Orawczak Paulina, Parcia Barbara, Parcia Elżbieta, Piznal Józef, Połata Alicja, Pszczółka Kamil, Romik Ilona, Sanetra Natalia, Słowiak Magdalena, Surma Magdalena, Szymalska Alicja, Wawak Wiesław, Weźranowski Andrzej, Witek Magdalena

Absolwenci roku szkolnego 1999/2000 ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Dudziak Justyna, Gibas Krystyna, Sadlik Grażyna, Czopek Anna, Adamus Anna, Czopek Irena

Tomczyk Jakub, Błachut Marta, Bułka Katarzyna, Drabek Przemysław, Dudek Paweł, Dudziak Beata, Dudzik Bogumiła, Dudziak Marta, Dukat Aleksandra, Frąszczak Iwona, Gałuszka Monika, Gąsiorek Łukasz, Górka Michał, Handzlik Jakub, Harat Marcin, Iskierka Paweł, Janosz Daria, Janosz Magdalena, Janosz Mateusz, Jurczak Grzegorz, Jurczak Katarzyna, Jurczak Mariusz, Jurczak Sylwia, Kapała Magdalena, Kapusta Agnieszka, Katańska Marzena, Kocemba Mariola, Kołek Krzysztof, Kordas Piotr, Kos Bartłomiej, Kot Łukasz, Kowalska Monika, Kozieł Edyta, Kruszecki Łukasz, Kubiczek Przemysław, Lach Małgorzata, Łata Krystian, Łopata Agnieszka, Małczak Barbara, Mosakowska Agnieszka, Mreńca Jolanta, Pająk Magdalena, Parcia Krzysztof, Pardela Anna, Pluciak Paulina, Płonka Łukasz, Płoskonka Dominika, Płusa Natalia, Ryłko Sabina, Spiesz Sławomir, Stefaniak Zbigniew, Tomalik Katarzyna, Walusiak Marta, Wawak Andrzej, Wawak Mateusz, Wawrzyczek Magdalena, Witek Lidia, Witkowski Łukasz, Wykręt Paulina, Żbikowska Katarzyna

Absolwenci roku szkolnego 1998/1999 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Kasińska Kazimiera, Bakalarska Irena, Iskierka Ewa, Pyzia Alicja, Sadlik Grażyna

Bieniek Krystyna, Błasiak Kinga, Bogucka Sylwia, Bułka Monika, Cibor Angelika, Ciołek Mateusz, Ćwiertnia Bartłomiej, Drabek Wojciech, Fabia Krzysztof, Fabia Szymon, Fujawa Magdalena, Gałuszka Justyna, Gałuszka Szymon, Gibas Przemysław, Grabski Artur, Jędrusiak Magdalena, Kaczmarczyk Grzegorz, Kapusta Tomasz, Kazimierczyk Marzena, Kierpiec Marcin, Kłeczek Katarzyna, Kołek Szymon, Koniorczyk Joanna, Koniorczyk Marek, Kowalska Joanna, Kruczek Przemysław, Kryska Mateusz, Martyniak Mariusz, Martyniak Patrycja, Młodzik Ewelina, Mysłajek Dorota, Mysłajek Mariusz, Olearczyk Mateusz, Orlicki Paweł, Owczarz Arkadiusz, Pacyna Agata, Pałka Jakub, Parcia Michał, Pawińska Kinga, Pochopień Mikołaj, Połata Mateusz, Pszczółka Barbara, Pszczółka Katarzyna, Sadlik Beata, Trybus Katarzyna, Wisła Krzysztof, Witkowska Teresa, Wykręt Angelika, Wykręt Krzysztof, Wykręt Roman

Absolwenci roku szkolnego 1999/2000 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Czosnyka Antoni, Witek Urszula, Kliś Helena, Gibas Bożena, Kierpiec Zofia, Nowak Halina

Bogacz Marta, Bogucki Łukasz, Bołdys Łukasz, Butora Karolina, Dudek Andrzej, Dudek Piotr, Dudziak Agnieszka, Fabia Elżbieta, Fabia Jacek, Ficoń Bartosz, Frąszczak Mateusz, Górka Tomasz, Grabski Marek, Iskierka Monika, Jurczak Magdalena, Kastelik Szymon, Kliś Paweł, Kocemba Ewelin, Kocemba Katarzyna, Kocemba Rafał, Koniorczyk Agnieszka, Korzonkiewicz Monika, Kos Kamil, Kowalski Mateusz, Krasoń Michał, Kula Damian, Legut Adrian, Łoboz Ariel, Małczak Ewa, Maślanka Beata, Miodoński Fabian, Młodzik Tomasz, Mosakowski Mariusz, Mreńca Damian, Mysłajek Anna, Naglik Anna, Oleksy Magdalena, Parcia Agata, Parcia Maciej, Pękala Paulina, Piekiełko Grzegorz, Pluciak Dawid, Płonka Mateusz, Prochot Magdalena, Pszczółka Bartłomiej, Sernicki Michał, Smolec Paweł, Szczypka Krzysztof, Szlagor Magdalena, Szymalski Robert, Tomczyk Piotr, Walania Bartłomiej, Walusiak Natalia, Wawak Elżbieta, Wawak Katarzyna, Wróblewska Elżbieta, Zoń Adam

Absolwenci roku szkolnego 2000/2001 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Wykręt Janina, Gibas Krystyna, Kondraszuk Maria, Kubiś Sławomir, Czopek Irena, Sadlik Grażyna

Bieniek Renata, Błachut Tomasz, Ćwiertnia Konrad, Dul Agnieszka, Dyrcz Szymon, Franzke Tomasz, Fujawa Mateusz, Gacek Barbara, Gałosz Magdalena, Gałuszka Katarzyna, Gądek Sabina, Grabowska Karolina, Grabska Alicja, Harat Mateusz, Iskierka Anna, Jurczak Beata, Jurczak Damian, Kierpiec Agnieszka, Kocemba Monika, Kołek Gabriela, Kołek Grzegorz, Kos Aleksandra, Kos Anna, Kos Barbara, Kos Sara, Łysoń Angelika, Mateja Piotr, Micherda Dawid, Mika Sebastian, Miodońska Adrianna, Mreńca Zbigniew, Niemczyk Barbara, Niemczyk Mateusz, Połata Adrian, Połata Magdalena, Pszczółka Karolina, Raszka Szymon, Szczypka Katarzyna, Szlagor Mateusz, Szymalska Anna, Walania Agnieszka, Walusiak Tomasz, Wawak Paweł (syn Janiny i Stanisława), Wawak Paweł (syn Danuty i Jana), Wawak Szymon, Żydek Ilona

Absolwenci roku szkolnego 2001/2002 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Adamus Anna, Zemczak Katarzyna, Płusa Barbara, Kasińska Kazimiera, Nowakowska Urszula, Stańczak Bogusława, Janosz Grażyna, Kos Danuta, Krasoń Barbara

Bandura Marek, Błasiak Ewa, Chojna Piotr, Chrobak Sonia, Drabek Mateusz, Dąbal Dawid, Ciołek Barbara, Drzyżdżyk Dariusz, Dudek Maria, Dudziak Krzysztof, Dwornik Radosław, Fabia Damian, Fabia Konrad, Gawęda Marta, Gąsiorek Dawid, Gilowski Paweł, Górka Ewelina, Hankus Mikołaj, Harat Paweł, Jasina Dorota, Jezierski Szymon, Jędryczka Mateusz, Jurczak Mateusz, Karcz Kinga, Kasperek Paulina, Kierpiec Jolanta, Kocemba Andrzej, Kołek Maciej, Koniorczyk Mariusz, Koniorczyk Tomasz, Kos Maciej, Kot Sylwia, Kropacz Małgorzata, Legut Anna, Matejko Anna, Michalak Justyna, Mikołajek Kinga, Mreńca Justyna, Mreńca Sylwia, Mysłajek Anna, Mysłajek Marta, Naglik Paweł, Piekiełko Jacek, Piekiełko Julia, Płusa Kinga, Prządka Jakub, Prządka Joanna, Raszka Katarzyna, Smolec Katarzyna, Szłapa Samanta, Walusiak Magdalena, Wawak Karol, Wawak Łukasz, Wawak Paweł, Wierońska Barbara, Witek Dorota, Wróbel Wojciech, Wróblewska Natalia

Absolwenci roku szkolnego 2002/2003 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Jura Mirella, Czosnyka Antoni, Kierpiec Zofia, Wawak Mirosława, Kula Eugenia, Kondraszuk Maria, Stanek Anna, Witek Urszula, Stańczak Bogusława

Bułaś Krzysztof, Bułka Tomasz, Burzej Paweł, Chromy Mateusz, Dudek Dajana, Dudziak Monika, Fabia Renata, Gałuszka Agnieszka, Grabowska Aleksandra, Grabski Dariusz, Gwizdała Jakub, Handzlik Wojciech, Harat Szymon, Iskierka Michał, Jasina Kamila, Jurczak Michał, Kasperek Mateusz, Kastelik Anna, Kliś Paulina, Kocemba Paulina, Koniorczyk Karina, Kos Artur, Kropacz Anna, Kruszecki Michał, Kruszwicki Paweł, Kula Piotr, Kulikowski Adrian, Majdak Urszula, Matuszczak Kamila, Matyszkiewicz Grzegorz, Micherda Dawid, Moskwik Mateusz, Motyka Marta, Orawczak Joanna, Owczarz Artur, Pawlik Łukasz, Płonka Aleksandra, Popiel Katarzyna, Prządka Ewelina, Pulkowska Justyna, Rodak Robert, Roseger Klaudia, Słowiak Katarzyna, Soj Jarosław, Stawowczyk Dawid, Wawak Katarzyna, Wawak Kornelia, Wawak Magdalena, Wieczorek Elżbieta, Wykręt Kamil

Absolwenci roku szkolnego 2003/2004 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Iskierka Ewa, Sadlik Grażyna, Kondraszuk Maria, Czopek Irena, Stanek Anna, Gibas Krystyna, Gibas Bożena, Nowak Halina, Witek Urszula, Nowak Halina

Adamus Aleksander, Bierczak Maciej, Błasiak Elżbieta, Błasiak Monika, Bułka Szymon, Chromy Marzena, Cibor Konrad, Drabek Dawid, Drabek Paulina, Drzyżdżyk Dawid, Ficoń Katarzyna, Gałuszka Krystian, Gałuszka Krzysztof, Gibas Izabela, Gibas Justyna, Gibas Konrad, Grabski Paweł, Iskierka Bartłomiej, Jędryczka Patrycja, Jurczak Krzysztof, Kaczmarczyk Łukasz, Kapała Michał, Karcz Sabina, Kierpiec Aneta, Kliś Anna, Kliś Klaudia, Kocemba Barbara, Kocemba Jakub, Kołek Anna, Koniorczyk Magdalena, Kordas Robert, Korzanowski Kamil, Kos Katarzyna, Kot Sebastian, Kula Mateusz, Laszczak Lucyna, Legut Martyna, Legut Monika, Lubańska Aneta, Lubańska Patrycja, Martyniak Aleksandra, Martyniak Patryk, Mas Paweł, Michalak Agnieszka, Moskwik Klaudia, Mysłajek Ewa, Niemczyk Anna, Orlicki Grzegorz, Parcia Karol, Pielesz Paulina, Rodak Ewa, Ryłko Marcin, Sadlik Kamila, Soj Jakub, Szemla Krzysztof, Szlagor Paweł, Urbaś Piotr, Waluś Katarzyna, Waluś Marek, Wawak Błażej, Wawak Grzegorz, Wawak Karolina, Wawak Katarzyna, Wawak Piotr, Witek Krzysztof, Witek Marcin, Witt Grzegorz, Wróblewski Michał, Wykręt Andrzej, Płoskonka Hubert

Absolwenci roku szkolnego 2004/2005 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Janosz Grażyna, Kos Danuta, Krasoń Barbara, Nowakowska Urszula, Stanek Anna, Zątek Joanna

Bierczak Monika, Blarowska Patrycja, Błasiak Wojciech, Chwierut Kamil, Ciołek Michał, Drabek Katarzyna, Dudziak Adam, Fabia Wojciech, Gałosz Katarzyna, Gałuszka Marcin, Gawęda Judyta, Gnacy Gabriel, Grabania Sylwia, Janosz Krzysztof, Jasina Karol, Jezierska Karolina, Jurczak Karolina, Kaczmarczyk Justyna, Karcz Edward, Karcz Tomasz, Kliś Janusz, Kolber Filip, Koniorczyk Dariusz, Koniorczyk Dominika, Koniuszewska Paulina, Kos Karolina, Kot Mateusz, Kulikowski Krystian, Lach Sebastian, Laszczak Lucyna, Lubański Kamil, Łaszczak Anna, Mateja Grzegorz, Matejko Paulina, Matuszczak Daria, Mika Dawid, Mikołajek Anna, Młynarski Krystian, Motyka Radosław, Olszewska Paulina, Pasymowska Aneta, Pawica Dawid, Pawlik Katarzyna, Pielesz Przemysław, Płonka Dawid, Sanetra Karolina, Smolec Justyna, Stawowczyk Tomasz, Walusiak Krystian, Wawak Aleksandra, Wawak Ewelina, Wawak Justyna, Wawak Katarzyna, Wawak Magdalena, Wróbel Joanna

Absolwenci roku szkolnego 2005/2006 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Kula Eugenia, Jura Mirella, Nowak Halina, Stańczak Bogusława, Kula Eugenia, Capiak Małgorzata, Zątek Joanna, Wawak Mirosława

Simka Hanna, Baścik Patrycja, Biłek Agata, Blarowska Magdalena, Bułaś Łukasz, Bułka Katarzyna, Bylica Szymon, Cepiga Dominika, Cepiga Monika, Chrobak Angelika, Cibor Sabina, Dąbal Agnieszka, Dudek Eryk, Drzyżdżyk Gabriela, Faber Michał, Fabia Daniel, Fabia Katarzyna, Fabia Patrycja, Fabia Sebastian, Gałuszka Dawid, Gibas Maciej, Gnacy Edyta, Harat Kamil, Harężlak Sylwia, Iskierka Anna, Janosz Anna, Jurczak Konrad, Karcz Radosław, Karcz Szymon, Kawczak Monika, Kierpiec Małgorzata, Kliś Adam, Koniorczyk Michał, Kot Paulina, Kowalczyk Justyna, Kozieł Angelika, Kropacz Paweł, Łaguz Katarzyna, Matejko Piotr, Mędrala Krzysztof, Micherda Joanna, Mizera Michał, Mreńca Dawid, Niedziela Paweł, Pałka Błażej, Pawlik Joanna, Piznal Karolina, Płatek Karolina, Płusa Daria, Prochot Karolina, Smółka Michał, Szyjota Dariusz, Szymalska Martyna, Trembecki Paweł, Walusiak Marta, Walusiak Szymon, Wawak Karolina, Wawak Szymon, Wieczorek Bartłomiej, Wykręt Dawid, Wykręt Krystian, Hankus Kinga, Moskwik Michał, Płoskonka Jakub

Absolwenci roku szkolnego 2006/2007 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Kochaniak – Łaz Magdalena, Gibas Bożena, Sordyl Krystyna, Zasada – Główka Anna, Iskierka Ewa

Bądek Monika, Błasiak Justyna, Bułka Karolina, Bułka Tomasz, Cepiga Maksymilian, Ćwiertnia Natalia, Droździk Anna, Gałosz Aneta, Gałuszka Maria, Gałuszka Remigiusz, Haczek Kamila, Janosz Jakub, Jurczak Monika, Kliś Anna, Kliś Martyna, Koniorczyk Ewelina, Kot Krzysztof, Kozieł Adam, Kula Katarzyna, Kula Klaudia, Laszczak Damian, Legut Kamila, Lubański Mateusz, Łaguz Anna, Łoboz Hubert, Łysek Konrad, Michalak Klaudia, Młodzik Artur, Młodzik Dariusz, Młynarska Beata, Mreńca Katarzyna, Parcia Barbara, Parcia Kinga, Piwowarska Justyna, Raszka Michał, Sikorska Natalia, Szlagor Jarosław, Walusiak Aleksandra, Walusiak Magdalena, Wawak Jolanta, Wawak Maciej, Wawrzyczek Damian, Witek Joanna, Wróbel Przemysław, Zakrzewska Ewelina

Absolwenci roku szkolnego 2007/2008 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Iskierka Ewa, Kos Danuta, Sadlik Grażyna, Janosz Grażyna, Krasoń Barbara, Stańczak Bogusława, Zątek Joanna, Jura Mirella

Bandura Jarosław, Bierczak Piotr, Bielak Dominika, Błasiak Grzegorz, Błasiak Karolina, Czulak Magdalena, Dudziak Piotr, Fabia Jakub, Furtak Patrycja, Gałuszka Kinga, Grabania Krzysztof, Grabska Barbara, Grabska Katarzyna, Gwizdała Przemysław, Haczek Anna, Hadrian Bartłomiej, Harat Joanna, Janosz Joanna, Katańska Kinga, Kawczak Krzysztof, Kierpieć Michał, Kliś Kamil, Kliś Katarzyna, Kos Bartosz, Kosa Anna, Kot Anna, Lach Nikola, Lach Zuzanna, Legut Kamil, Lubański Maciej, Lubański Mariusz, Micherda Tomasz, Miśta Maciej, Mreńca Dominika, Olearczyk Bartosz, Olearczyk Zuzanna, Płusa Mateusz, Popiel Grzegorz, Sadlik Szymon, Sordyl Julia, Stanek Dominik, Stolc Marcin, Walusiak Adrianna, Waluś, Aleksandra, Wawak Jakub, Wawak Marcelina, Wawrzyczek Klaudia, Wejnerd Szymon, Wykręt Natalia, Zontek Dawid

Absolwenci roku szkolnego 2008/2009 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Jura Mirella, Zątek Joanna, Nowak Halina, Stańczak Bogusława

Bakalarski Bartłomiej, Bizoń Dominik, Cepiga Łukasz, Cepiga Mikołaj, Gałuszka Mateusz, Glondys Wojciech, Harat Patryk, Janosz Michał, Jezierska Katarzyna, Karcz Izabela, Karcz Justyna, Kasprzak Beata, Koniorczyk Dominika, Król Michał, Martyniak Jakub, Miotke Tomasz, Mizera Szymon, Mreńca Natalia, Pardela Piotr, Pawlik Barbara, Piwowarski Przemysław, Soj Marek, Szemla Katarzyna, Szyjota Monika, Walusiak Jakub, Waluś Sylwia, Wawak Magdalena, Wawak Olaf, Wawak Wojciech, Witek Katarzyna, Witt Anna, Wykręt Katarzyna, Zakrzewski Łukasz

Absolwenci roku szkolnego 2009/2010 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Zasada – Główka Anna, Sordyl Krystyna, Gibas Bożena, Iskierka Ewa

Bakalarski Kamil, Błasiak Sebastian, Borgosz Kamil, Bryndza Kamil, Bułaś Paweł, Bułka Kinga, Bylica Patryk, Cepiga Paulina, Chrobak Mikołaj, Drabek Przemysław, Dudek Grzegorz, Faber Łukasz, Filip Bartłomiej, Gałosz Ewa, Gałuszka Roksana, Gibas Wojciech, Gnacy Marcin, Hankus Wojciech, Harat Tomasz, Janosik Rafał, Katański Dominik, Kierpieć Jan, Kliś Magdalena, Kowalczyk Kamil, Krysta Kamil, Łoboz Tobiasz, Matejko Paweł, Matyszkiewicz Katarzyna, Micherda Dagmara, Miotke Michał, Mizera Karolina, Mysłajek Jan, Naglik Mateusz, Niemczyk Sylwia, Pawlik Sylwia, Rączka Klaudyna, Sadlik Karolina, Smółka Adam, Soj Adam, Szczypka Patrycja, Walus Joanna, Wasilewska Monika, Wawak Bartłomiej, Zontek Michał

Absolwenci roku szkolnego 2010/2011 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Krasoń Barbara, Sadlik Grażyna, Iskierka Ewa, Zasada – Główka Anna

Bizoń Izabela, Blarowski Krzysztof, Błasiak Piotr, Bojdoł Julia, Gałuszka Dominik, Gąsiorek Maciej, Grabska Żaneta, Grabski Andrzej, Janosz Piotr, Jurczak Sabina, Kaczmarczyk Karolina, Kawczak Kamil, Kierpiec Karolina, Kołek Aneta, Legut Kinga, Morawska Olga, Pawica Oskar, Pielesz Patrycja, Piznal Rafał, Soj Zbigniew, Szlagor Jan, Trojan Sebastian, Wawak Krzysztof, Wawak Łukasz, Woźniak Daniel, Wykręt Kinga

Absolwenci roku szkolnego 2011/2012 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Sadlik Grażyna, Krasoń Barbara, Zasada – Główka Anna, Niedziela Iwona, Stańczak Bogusława, Zatek Joanna, Wawak Mirosława

Wiącek Piotr, Gądek Bartłomiej, Bakalarska Paulina, Borgosz Mateusz, Dzióbek Bernadetta, Ficoń Maciej, Gajczak Natalia, Gałosz Mateusz, Gryboś Jan, Harat Anna, Iskierka Maciej, Janeczko Małgorzata, Koniorczyk Stefania, Kos Julia, Kosałka Szymon, Kot Damian, Kowalczyk Dominika, Kózka Katarzyna, Kudłacik Joanna, Łukasik Wojciech, Madej Karolina, Madejczyk Maciej, Małczak Paweł, Martyniak Daria, Martyniak Kamil, Martyniak Zuzanna, Mas Rafał, Michnowicz Jakub, Mleczko Jakub, Mreńca Damian, Mysłajek Karol, Pielesz Roksana, Roseger Kamil, Sadlik Patrycja, Soj Małgorzata, Sury Mateusz, Walusiak Klaudia, Walusiak Piotr, Wawak Amelia, Witkowski Sebastian

Absolwenci roku szkolnego 2012/2013 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Sordyl Krystyna, Janosz Grażyna, Gibas Bożena, Iskierka Ewa

Adamus Grzegorz, Błasiak Joanna, Byrska Alicja, Dziadek Rafał, Gałuszka Julia, Gałuszka Kornel, Gałuszka Łukasz, Garbacz Mateusz, Gawlas Emilia, Gibas Justyna, Grabska Paulina, Janosik Katarzyna, Jura Kacper, Karcz Beata, Karcz Miłosz, Kasprzak Sabina, Kliś Katarzyna, Kowalczyk Monika, Kwiatkowski Przemysław, Łaszczak Karolina, Micherda Marek, Momola Małgorzata, Mreńca Bartosz, Naglik Michał, Parcia Adrian, Parcia Justyna, Płonka Anna, Sepioło Adrianna, Skrzyp Hubert, Stachura Zuzanna, Stanek Zuzanna, Stolc Paweł, Styra Grzegorz, Szymla Patryk, Walusiak Krzysztof, Wawak Daria, Wieroński Konrad, Wykręt Aleksandra

Absolwenci roku szkolnego 2012/2013 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Janosz Grażyna, Kula Eugenia, Capiak Małgorzata, Krasoń Barbara, Sadlik Grażyna

Adamus Dariusz, Bądek Mateusz, Bąk Sebastian, Bieniek Katarzyna, Błasiak Dominika, Bułaś Piotr, Bułka Jakub, Czulak Wiktoria, Dudek Wojciech, Duszyk Jagoda, Dzióbek Szymon, Gałosz Jakub, Gałuszka Daria, Gałuszka Mateusz, Gąsiorek Kinga, Główka Szymon, Grabski Mateusz, Harat Jakub, Kilijan Julia, Koniuszewska Wiktoria, Kos Bartłomiej, Kubiś Radosław, Kula Karolina, Kwolczak Sandra, Madejczyk Michał, Majdak Kamil, Mleczko Aleksandra, Moc Szymon, Morawska Julia, Piwowarska Anita, Piznal Piotr, Pszczółka Laura, Pulkowski Patryk, Sikora Maciej, Skrzyp Barbara, Skwarczyńska Patrycja, Suwaj Miłosz, Szczurek Karolina, Szopa Michał, Walusiak Eliza, Wawak Bartłomiej, Wykręt Krystian, Zakrzewska Katarzyna, Zemczak Przemysław

Absolwenci roku szkolnego 2013/2014 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowawcy: Zątek Joanna, Wawak Mirosława

Borgosz Justyna, Cepiga Grzegorz, Duszyk Karina, Górka Jakub, Kaczmarczyk Jan, Kasprzak Kinga, Kawczak Klaudia, Kowalski Szymon, Lach Julia, Łukowicz Kamil, Momola Adam, Mysłajek Paweł, Niemczyk Kacper, Nycz Karolina, Ogórek Kacper, Pałka Natalia, Roseger Karolina, Walusiak Zuzanna, Wawak Kamil

Absolwenci roku szkolnego 2014/2015 sześcioklasowej Szkoły Podstawowej w Porąbce

Wychowacy: Sordyl Krystyna, Iskierka Ewa, Janosz Grażyna, Gibas Bożena

Błasiak Hanna, Czulak Patrycja, Dudek Karol, Gajczak Mateusz, Gałuszka Klaudia, Gibas Mateusz, Iwaszko Joanna, Jurczak Martyna, Kaspera Szymon, Kliś Dominik, Kołek Wiktor, Krajcarz Adrian, Lach Jakub, Leńczowski Piotr, Lubańska Paulina, Łukasik Marcin, Łuszczek Marta, Majdak Paulina, Majdak Robert, Micherda Amelia, Michnowicz Dawid, Mleczko Ryszard, Momola Weronika, Moskwik Wiktoria, Ogórek Bartłomiej, Pszczółka Estera, Rafałko Jakub, Ring Jakub, Sadlik Marcelina, Skwarczyńska Daria, Soj Beata, Szczypka Kamelia, Szczypka Natalia, Szłapa Oliwia, Trembaczowska Anna, Trojan Szymon, Waluś Emilia, Wawak Wojciech, Wierońska Patrycja

Powyższy wykaz absolwentów został spisany na podstawie dostępnych dokumentów szkolnych. Wszelkie nieścisłości i braki spowodowane są złym stanem akt lub nieczytelnymi wpisami w materiałach archiwalnych.