Złota Księga 19/20

Data wpisu: .

ZŁOTA KSIĘGA KOPERNIKA 2019/20

Logo kopernik

 Tytuł Złotego Absolwenta Szkoły został przyznany przez Radę Pedagogiczną
Kamilowi Bąkowi, Jagodzie Czopek, Karinie Skwarczyńskiej.

 

WYKAZ UCZNIÓW WYRÓŻNIONYCH ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE
I WZOROWE LUB BARDZO DOBRE ZACHOWNIE  - 114 uczniów

 

Klasa

Liczba uczniów

Uczniowie:

1a

10

Paulina Badowska, Emanuel Harężlak, Oliwia Kolanko, Lena Kos, Zofia Pardela, Igor Pszczółka, Aleksandra Stanclik, Karina Stokłosa, Maksymilian Zontek, Agata Kolber,

1b

12

Blanka Fabia, Jerzy Klusek, Gabriela Kużnik, Kornelia Łaz, Wiktor Migoda, Tymoteusz Mynarski, Ewa Ryłko, Igor Sienkiewicz, Joanna Stachura, Kamil Sury, Pola Syga, Patryk Wykręt

2a

10

Babiński Hubert, Chlebowska Aniela, Fabia Mateusz, Górka Aleksandra, Kaczmarczyk Dominika, Merta Justyna, Migoda Maciej, Parcia Tomasz, Wykręt Sebastian, Zając Weronika

2b

12

Drewniany Szymon, Gajdzik Nadia, Glądys Aleksander, Janosz Oskar, Kwiatkowska Kinga, Mleczko Magdalena, Mreńca Michał, Radziszewska Joanna, Sadlik Aleksandra, Szczypka Liliana, Wawak Natalia, Zontek Nikodem

3a

13

Bielenin Nikola, Bieniek Małgorzata, Filipek Zofia, Grabska Zuzanna, Harat Maja, Kolanko Daniel, Ozimina Wiktoria, Pękala Oliwier, Procner Paweł, Tetela Paweł, Zontek Alicja, Pardela Franciszek, Kołek Igor

4a

5

Weźranowska Zuzanna, Ryłko Michał, Zontek Wiktoria, Smyth Even, Mreńca Mikołaj

5a

8

Zając Oliwia, Ring Maria, Kołek Jagoda, Ilczak Aleksandra, Fabia Kamil, Mrowiec Anna, Kaspera Paweł, Dyl Nadia

5b

11

Gabryś Maria, Chrzanowska Kinga, Wykręt Julia, Bakalarski Paweł, Sienkiewicz Zuzanna, Jekiełek Adrian, Mreńca Paweł, Wawrzyczek Stefan, Martyniak Seweryn, Janosz Wiktoria, Hołda Antoni

5c

3

Prochot Emilia, Targosz Marta, Kosałka Amelia

6a

15

Biłek Zofia, Ogórek Dominika, Honkisz Milena, Sadlik Michał, Mreńca Justyna, Sikora Katarzyna, Waluś Maja, Łatanik Piotr, Jurczak Milena, Matejko Dominika, Witkowska Aleksandra, Łukowicz Ksenia, Główka Michał, Forysiak Julia, Kowalski Dominik

6b

5

Stanclik Maciej, Procner Adrian, Bakalarska Liwia, Kozieł Michał, Majdak Sandra

7a

4

Żelichowska Julia, Gibas Julia, Górka Anna, Kaczmarczyk Anna

8a

3

Czopek Jagoda, Drewniany Anna, Borgosz Natalia

8b

3

Kania Nina, Kliś Zuzanna, Gryboś Anna