2018/19

Data wpisu: .

ZŁOTA KSIĘGA KOPERNIKA 2018/19

Logo kopernik

 Tytuł Złotego Absolwenta Szkoły został przyznany przez Radę Pedagogiczną
Justynie Sopiak, Aleksandrze Majdak i Joannie Sadlik.

Za znaczące osiągnięcia artystyczne wyróżniono Karinę Skwarczyńską.
Za wybitne osiagnięcia sportowe wyróżniono Aleksandrę Majdak i Justynę Sopiak.

 

WYKAZ UCZNIÓW NAGRODZONYCH ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE
I WZOROWE LUB BARDZO DOBRE ZACHOWNIE
- 97 uczniów

Klasa

Liczba uczniów

Uczniowie:

1a

9

Fabia Mateusz, Górka Aleksandra, Kaczmarczyk Dominika, Kowalczyk Karolina, Martyniak Jakub, Merta Justyna, Migoda Maciej, Parcia Tomasz, Zając Weronika

1b

13

Drewniany Szymon, Gladys Aleksander, Janosz Oskar, Kaczmarczyk Alan, Mleczko Magdalena, Mreńca Michał, Radziszewska Joanna, Sadlik Aleksandra, Szczypka Liliana, Wawak Natalia, Zontek Nikodem, Gajdzik Nadia, Nikodem Jurczak,

2a

12

Badowski Wojciech, Bielenin Nikola, Bieniek Małgorzata, Filipek Zofia, Grabska Zuzanna, Harat Maja, Kołek Igor, Łaz Amelia, Ozimina Wiktoria, Pardela Franciszek, Procner Paweł, Pękala Oliwier,

3a

7

Nikola Błasiak, Zuzanna Weźranowska, Wiktoria Zontek, Michał Ryłko, Even Smyth, Mreńca Mikołaj, Łuszczek Mateusz,

4a

6

Zając Oliwia, Kołek Jagoda, Ring Maria, Kaspera Paweł, Szyjota Maksymilian, Dyl Nadia,

4b

7

Chrzanowska Kinga, Mreńca Paweł, Sienkiewicz Zuzanna, Gabryś Maria, Wykręt Julia, Jekiełek Adrian, Bakalarski Paweł,

4c

5

Majdak Klaudia, Prochot Emilia, Targosz Marta, Błasiak Agata, Karniewska Jagoda,

5a

15

Ogórek Dominika, Biłek Zofia, Honkisz Milena, Forysiak Julia, Łukowicz Ksenia, Łatanik Piotr, Sadlik Michał, Mreńca Justyna, Jurczak Milena, Sikora Katarzyna, Waluś Maja, Witkowska Aleksandra, Kowalski Dominik, Matejko Dominika, Duszyk Maja,

5b

6

Stanclik Maciej, Procner Adrian, Majdak Sandra, Kozieł Michał, Bakalarska Liwia, Główka Michał,

6a

4

Gibas Julia, Żelichowska Julia, Kaczmarczyk Anna, Michnowicz Aleksandra,

6b

6

Hadrian Magdalena, Kowalczyk Iga, Łysek Julia, Górka Anna, Mizera Maciej, Pszczółka Maciej,

7a

1

Czopek Jagoda

7b

4

Kołek Zuzanna, Kliś Zuzanna, Kania Nina, Gryboś Anna,

8a

2

Sopiak Justyna, Majdak Aleksandra,

 

WYKAZ UCZNIÓW NAGRODZONYCH ZA 100 % FREKWENCJĘ – 15 uczniów

Klasa

Liczba uczniów

Uczniowie:

1b

1

Zontek Nikodem,

2a

3

Kołek Filip, Ozimina Wiktoria, Procner Paweł,

3a

4

Mikołaj Mreńca, Even Smyth, Zuzanna Weźranowska, Wiktoria Zontek,

4b

4

Wawrzyczek Stefan, Sienkiewicz Zuzanna, Bakalarski Paweł, Bachara Dominika,

4c

1

Prochot Emilia,

5a

1

Waluś Maja,

6a

1

Kaczmarczyk Anna,