Dodano: 9 marca 2020

We wtorek 26 lutego rozegrane zostały zawody w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców o Mistrzostwo Gminy Porąbka.  W turnieju, który został rozegrany w Czańcu wzięły udział następujące szkoły: SP nr 1 Czaniec, SP Bujaków, SP nr 1 Porąbka.

W pierwszych meczach za równo drużyna chłopców jak i dziewcząt naszej szkoły rozegrała swoje pierwsze mecze z uczniami ze szkoły Bujakowa. Po zdecydowanych wygranych w obu meczach, reprezentantom SP nr 1 w Porąbce przyszło się zmierzyć w finale turnieju ze Szkołą Podstawową z Czańca.  

W obu meczach jak zwykle nie zabrakło emocji i zaangażowanie ze strony naszych zawodników, świadczy o tym choćby przegrana ostatecznie naszych dziewcząt tylko jedną bramką (wynik 4:5). Drużyna chłopców niestety również przegrała z reprezentantami Czańca i zajęła ostatecznie drugie miejsce.

Skład CH: Wawrzyczek Stefan, Stanclik Michał, Koziel Michał, Procner Adrian, Sadlik Michał, Pszczółka Michał, Weźranowski Filip, Marszałek Dominik, Paweł Mreńca, Łaz Jakub.

Skład DZ: Duszyk Maja, Matejko Dominika, Mreńca Justyna, Ogórek Dominika, Sikora Katarzyna, Stefaniak Aleksandra, Witkowska Aleksandra, Majdak Sandra, Czaja Kornelia, Kaczmarczyk Anna, Oliwia Kubiczek.

Wojciech Gąsiorek

Gratulujemy stoczonej walecznie walki i sportowej postawy!