Dodano: 23 lutego 2020

Wielkim sukcesem zakończyły się zawody o awans do finału bielskiego w mini koszykówce dziewcząt i chłopców, które rozegrane zostały 11 lutego w Kozach.
Drużyna chłopców awansowała do finału powiatu bielskiego wygrywając po zaciętej walce swoje mecze ze szkołą podstawową z Kóz oraz szkołą podstawowa z Godziszki.
Niestety dziewczętom nie udało się awansować do kolejnego etapu rozgrywek gdyż zajęły drugie miejsce. W pierwszym meczu, który zadecydował o zajętym miejscu przegrały ze szkołą podstawową w Szczyrku, a następnie wygrały z drużyna szkoły podstawowej nr 1 w Kozach. Serdeczne gratulacje dla obu drużyn i podziękowania za wkład pracy i zaangażowanie podczas turnieju.

Skład drużyny chłopców: Wawrzyczek Stefan, Smyth Aron, Stanclik Michał, Koziel Michał, Procner Adrian, Sadlik Michał, Prochot Filip, Pszczółka Michał, Weźranowski Filip, Marszałek Dominik, Paweł Mreńca,

Skład drużyny dziewcząt: Duszyk Maja, Matejko Dominika, Mreńca Justyna, Ogórek Dominika, Sikora Katarzyna, Spiesz Julita, Stefaniak Aleksandra, Witkowska Aleksandra, Majdak Sandra, Czaja Kornelia, Kaczmarczyk Anna, Majdak Klaudia.