Dodano: 1 marca 2023

W ostatnich dniach uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turniejach koszykarskich na szczeblu gminnym i powiatowym. W pierwszej kolejności swoje umiejętność w „baskecie” zaprezentowali w turnieju gminnym uczniowie i uczennice rocznika 2010 i młodsi. Turniej został rozegrany w SP nr 1 w Czańcu. Dziewczęta zajęły miejsce II?,chłopcy zajeli pierwsze ?miejsce co pozwoliło im awansować do Finału Powiatu Igrzysk Dzieci, które rozegrane zostały 23.02 w Czechowicach – Dziedzicach.
Drużyna chłopców prowadzona przez p. Bożenę Majdoń po walce zajęła miejsce 4️⃣ tuż za podium.. ?
W turnieju udział wzięli:. 1. Michał Ryłko 2. Even Smyth 3. Mikołaj Mreńca 4. Paulo Amaro 5. Daniel Kolanko 6. Igor Kołek 7. Sebastian Kos 8. Oliwer Pękala 9. Paweł Procner 10. Oskar Janosz 11. Kacper Janik 12. Konrad Wykręt

Gratulacje ?

W piątek 25.02 przyszła kolej na uczniów starszych roczników (2008-2009) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej również został rozegrany w Sp 1 Czaniec. Drużyny chłopców i dziewcząt podobnie jak ich młodsi koledzy zajęli w turnieju gminnym?? i ponownie drużyna chłopców zmierzy się z najlepszymi drużynami powiatu bielskiego. Turniej zostanie rozegrany już w najbliższy wtorek w Czechowicach a rozpoczniemy meczem z drużyną Buczkowic??

Trzymajmy kciuki ✊✊✊