



23 czerwca uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wyjątkowym Dniu Kinomaniaka. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz odpoczynku po miesiącach nauki. W przyjaznej atmosferze dzieci obejrzały film, delektując się pyszną pizzą i muffinkami. Wspólne przeżywanie filmowych emocji, rozmowy i chwile spędzone razem sprawiły, że był to dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń.
Najlepszą recenzją tego dnia są jednak opinie samych uczniów:
„Dzień filmowy bardzo mi się podobał. Chciałbym więcej takich dni w roku.”
„Dzień kinowy był bardzo fajny. Spędziłem czas z kolegami oglądając film.”
„Bardzo mi się podobało, fajnie bawiłam się z innymi. Jedliśmy pizzę, a film był super.”
„Było bardzo fajnie. Film miał elementy mitologii, którą się interesuję.”
„Wczorajszy dzień był ekstra, a pizza była pyszna.”
„Dzień był najlepszy, wspaniały.”
Renata Bubała



