Dodano: 23 czerwca 2026

23 czerwca uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wyjątkowym Dniu Kinomaniaka. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz odpoczynku po miesiącach nauki. W przyjaznej atmosferze dzieci obejrzały film, delektując się pyszną pizzą i muffinkami. Wspólne przeżywanie filmowych emocji, rozmowy i chwile spędzone razem sprawiły, że był to dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń.

Najlepszą recenzją tego dnia są jednak opinie samych uczniów:

„Dzień filmowy bardzo mi się podobał. Chciałbym więcej takich dni w roku.”

„Dzień kinowy był bardzo fajny. Spędziłem czas z kolegami oglądając film.”

„Bardzo mi się podobało, fajnie bawiłam się z innymi. Jedliśmy pizzę, a film był super.”

„Było bardzo fajnie. Film miał elementy mitologii, którą się interesuję.”

„Wczorajszy dzień był ekstra, a pizza była pyszna.”

„Dzień był najlepszy, wspaniały.”

Renata Bubała