Konkursy 2020/21

Data wpisu: .

KONKURSY WIEDZOWE, PRZEDMIOTOWE
...

  •  Stopień pierwszy Konkurs Przedmiotowego z Biologii .
    W tym etapie wzięło udział 19 osób. Do drugiego etapu zakwalifikowało się osiem osób: Oliwia Zając, Ksenia Łukowicz, Zofia Biłek, Kinga Chrzanowska, Aleksandra Ilczak, Aleksandra Stefaniak, Dominika Ogórek, Adrian Procner.
  • I etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.
    Wzięło w nim udział 24 uczniów z klas siódmych i ósmej. W konkursie można było zdobyć maksymalnie 50 punktów, a zdobycie minimum 70%, czyli 35 punktów dawało awans do II etapu.

    Tym samym do II etapu zakwalifikowało się czworo uczniów: Olaf Domżał, Jakub Łaz , Michał Sadlik, Milena Honkisz.

 

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE
...

  • “Językowe wygibasy” - konkurs czytelniczy bibioteki szkolnej

I miejsca: Jerzy Klusek kl. 2b, Aleksander Glądys kl.3b

II miejsca: Marta Droździk kl.1a, Antoni Chlebowski kl.1b, Olga Grabska kl.1b, Alicja Klusek kl.1b, Igor Sienkiewicz kl.2b, Patryk Wykręt kl.2b, Weronika Zając kl.3a, Nikodem Jurczak kl.3b, Joanna Radziszewska kl.3b, Natalia Wawak kl.3b

III miejsca: Wojciech Wawak kl.1a, Mikołaj Kozieł kl.1b, Emmanuel Harężlak kl.2a, Igor Pszczółka kl.2a, Szymon Pałka kl.3a, Tomasz Parcia kl.3a, Oskar Janosz kl.3b, Aleksandra Sadlik kl.3b

wyróżnienia: Antoni Czader kl.1a, Patryk Babiński kl.1b, Filip Myśliwiec kl.1b, Oliwia Kolanko kl.2a, Kornelia Łaz kl.2b, Joanna Stachura kl.2b, Jakub Martyniak kl.3a, Andrzej Mleczko kl.3a, Michał Mreńca kl.3b

  • Biblioteka - Konkurs plastyczny 
    Zwycięzcy: Patryk (kl.1b) i Hubert Babiński kl.3a, Paulina Badowska kl.2a, Antoni (kl.1b) i Aniela Chlebowska kl.3a, Marta Droździk kl.1a, Krzysztof Filipek kl.1b,  Aleksander Glądys kl.3b, Oskar Glądys kl.1a, Julia Gracjas kl.1a, Oskar Janosz kl.3b, Alicja Klusek kl.1b, Gabriela Kuźnik kl.2b, Lena Plewniak kl.3b, Aleksandra Sadlik kl.3b, Franciszek Sadlik kl.1a, Natalia Wawak kl.3b, Miłosz Zontek kl.3b. Wszystkie prace można obejrzeć na

 

ZAWODY I ROZGRYWKI SPORTOWE
...