Ojców i "czwartaki"

Data wpisu: .

OJCÓW - JERZMANOWICE

       Dnia 6 października 2017 roku klasy IV udały się na swoją pierwszą w tym roku szkolnym wycieczką. W podziwianiu pięknych widoków Doliny Prądnika, Jerzmanowic i Ojcowa przeszkadzała nam trochę pogoda, ponieważ cały dzień był bardzo deszczowy z nielicznymi przejaśnieniami. Nie daliśmy jednak za wygraną i mimo niesprzyjającej aury nie opuszczały nas dobre humory i ogólna wesołość. Zdecydowanie najciekawszym, prócz wspaniałego zamku w Pieskowej Skale oraz Jaskini Nietoperzowej, momentem wycieczki były wspinaczka na linach oraz zjazd tyrolką. Jak zwykle nasi uczniowie wykazali się niesamowitą odwagą, sprytem i niezłą kondycja fizyczną, co potwierdzili zgodnie towarzyszący nam instruktorzy.

         Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tamtych rejonów naszego kraju, sprawdziliśmy, jest tam pięknie, ciekawe i warto zobaczyć te wspaniałe miejsca, oddalone od nas tylko dwie godziny jazdy samochodem.

           Bardzo dziękujemy, za pomoc, wsparcie, opiekę i pozytywne nastawienie, towarzyszącym nam podczas wyjazdu Rodzicom (mamie Liwii i tacie Oliwiera).

                                                                                                                                               Wychowawcy klas IV