Klasy 4-7 i Magiczne święta

Data wpisu: .

4 grudnia z okazji zbliżających się mikołajek uczniowie z klas 4-7 obejrzeli w Domu Kultury w Kętach film pt. ,,Magiczne święta”. Oto kilka wrażeń uczniów z klasy 5b po seansie.

W poniedziałek byłam na filmie ,,Magiczne święta”. Film opowiadał o miłości, uczciwości i o walce między dobrem a złem. Okrutny Snerk zawładnął Doliną Rycerzy i zniósł zwyczaj obchodzenia świąt Bożego Narodzenia. Zadaniem głównych bohaterów, Eirila, Kerina i Miry, było pokonanie Snerka i przywrócenia świąt. Udało im się wygrać. Film był bardzo zabawny, ciekawy i bardzo mi się podobał.

Magdalena Hadrian

W poniedziałek, 4 grudnia, byliśmy w kinie w Kętach na filmie pt. ,,Magiczne święta”. Przed seansem odbyła się prelekcja. Prowadzący opowiadał nam o świętach w innych państwach. Następnie zaczął się film. Zapowiadał się nieciekawie. Film rozpoczął się od historii dziewczynki, która potrafiła tłumaczyć sny. Główna bohaterka był dobrą dziewczynką, ale często zamiast pomagać, to przeszkadzała i wszystko psuła. Na szczęście akcja filmu zaczęła się rozkręcać i główna bohaterka oraz jej brat w końcu uratowali Dolinę Rycerzy. Film bardzo mi się podobał i chciałbym obejrzeć go jeszcze raz.

Maciej Pszczółka

W poniedziałek, 4 grudnia, razem z klasami 4-7 byłem w kinie na filmie pt. ,,Magiczne święta”. Przed seansem odbyła się prelekcja o świątecznych tradycjach, obchodzonych nie tylko w Polsce. Potem rozpoczął się film. Opowiadał o przygodach małej dziewczynki, która chciała wszystkim pomagać, ale jej to nie wychodziło. Akcja toczyła się równoległe w dwóch światach- realnym i fantastycznym. Film bardzo mi się podobał. Chciałbym razem z bohaterami przeżyć ich przygody.

Dawid Krysta

W poniedziałek byłam w kinie w Kętach na filmie pt. ,,Magiczne święta”. Film opowiadał o rodzeństwie, a akcja toczyła się równolegle w dwóch światach- ludzi i rycerzy. Rodzeństwo pomagało księżniczce z fantastycznej krainy, ponieważ jej wuj podstępnie przejął władzę nad królestwem. Film bardzo mi się podobał. Zrozumiałam, że warto w życiu być uczynnym i polegać na innych.

Julia Łysek