Cudowny chłopak

Data wpisu: .

            Wczoraj, 23 stycznia, byliśmy w kinie na filmie pod tytułem ,,Cudowny chłopak”. Film został zrealizowany na podstawie bestsellera. Seans był piękny, wzruszający, a momentami zabawny i pouczający.

            Główni bohaterami byli: Jacob Trembley (który wcielił się w rolę Oggie Pullman), Julia Roberst (Isabel Pullman), Owen Wilson (Nate Pullman) oraz Izabela Vidanic (Via- siostra Augiego). Rodzina miała także psa, który wabił się Daisy. Główny bohater- Oggie- był prześladowany w szkole, ponieważ miał zdeformowaną twarz. Lecz po upływie czasu znalazł dwóch przyjaciół- Summer i Jacka, a na dwudniowej szkolnej wycieczce zaprzyjaźnił się z innymi kolegami. Na zakończenie roku otrzymał nagrodę dla najlepszego ucznia w szkole.

            Film uczy, że zawsze warto być sobą, nawet wtedy, gdy różnisz się od innych.

Katarzyna Gałuszka, Aleksandra Michnowicz, Julia Mreńca, kl. Va

            Wczoraj, 23.01. br., byliśmy w kinie na seansie pt. ,,Cudowny chłopak”. Wybraliśmy się tam z uczniami z klas szóstych i siódmej.

            Film był wzruszający, a zarazem zabawny. Głównym bohaterem był Oggie, który przeszedł 27 operacji, dzięki czemu mógł normalnie funkcjonować. Niestety nie udało się przywrócić jego twarzy normalny wygląd. Oggie miał wspaniałą rodzinę, która pomagała mu w każdej sytuacji. Jego siostra miała na imię Via, tata- Nate, a mama- Isabel. Oggie w wieku 10 lat po raz pierwszy poszedł do normalnej szkoły. Przez pierwsze dni chłopiec był wyśmiewany i poniżany przez swoich rówieśników, lecz później znalazł przyjaciół, na których mógł zawsze liczyć. W czasie szkoły Oggie stracił swojego ukochanego pieska Daisy, która zawsze czekał na niego w domu po każdej operacji.

            Film podobał się wszystkim, nawet niektórzy się popłakali w czasie seansu. Film uczy, że nie warto oceniać ludzi po wyglądzie.

Anna Gałosz, Julia Łysek, Anna Górka, kl. V b

.