UKS Millenium Kinder+Sport 2018

Data wpisu: .

logoukszmPierwszy turniej eliminacji miejskich rozgrywek KINDER+SPORT 2018 w kategorii "4" chłopców został rozegrany 11.11.2017 r. w Tychach. Nasza drużyna w składzie: Kamil Bąk, Konrad Budny, Maksymilian Spiesz, Michał Mleczko, Szymon Wysocki i Piotr Pszczółka rozegrała 3 mecze wygrywając z MKS Żywiec 2-0, MOSM Tychy 2-0 i SP 17 Świętochłowice 2-1. Przed nami turniej rewanżowy, który zadecyduje o rozstawieniu w kolejnym etapie.

logoukszm12 listopada w Radlinie został rozegrany pierwszy turniej eliminacji miejskich KINDER+SPORT 2018 w kategorii "3" chłopców. Nasi chłopcy w nieco okrojonym składzie: Mateusz Sopiak, Dawid Krysta, Jakub Dendys i Maksymilian Ryłko rozegrali 3 mecze w swojej grupie. W pierwszym meczu ulegli drużynie Akademii Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0-2. W kolejnych meczach pokonali MUKS Sari Żory 2-0 i SK Górnik III Radlin 2-0. Turniej rewanżowy zadecyduje o rozstawieniu w kolejnym etapie. Skład drużyny uzupełniają: Maciej Pszczółka i Filip Bizoń.

logoukszm12.11.2017 r. TYCHY pierwszy turniej etapu miejskiego KINDER+SPORT 2018 "4" dziewcząt.
Dziewczyny w składzie: Ida Zborowska, Emilia Zielińska, Oliwia Pszczółka, Angelika Marszałek, Angelika Pasymowska i Martyna Czaja nie dały szans swoim przeciwniczkom wygrywając z: MOSM I SP1 Tychy 2-0, z UKS Metalik II Radziechowy 2-1 i SMUKS Orzesze 2-0. Aby zagwarantować sobie 1 miejsce w grupie dziewczyny w turnieju rewanżowym będą musiały powtórzyć wynik.

logoukszmNIEDZIELA 26 LISTOPADA TURNIEJE REWANŻOWE KINDER+SPORT
"4" dziewczyn rozgrywała swój turniej w Mikołowie, gdzie po wygraniu 2 meczów i 1 przegranej awansowała do kolejnego etapu. W Radlinie swój turniej rozgrywała "3" chłopców, którzy również awansowali do kolejnego etapu wygrywając 2 mecze i doznając jednej porażki. "4" chłopców swój turniej rozgrywała w Gliwicach na hali Politechniki Śląskiej i również wygrała 2 mecze i przegrała 1 mecz. Po raz pierwszy nasze drużyny wystąpiły w nowych strojach zakupionych w ramach programu KLUB.

logoukszm2 grudnia w Radlinie swoje zmagania w KINDER+SPORT rozpoczęli chłopcy w kategorii "2". W turnieju wystartowały 2 drużyny. Chłopcy w składzie: Filip Prochot i Maciej Stanclik po wygraniu meczu z KS J.A.J.O. III Jastrzębie 2-0, walkowerze 2-0 z KSG III Bestwina ( drużyna nie dojechała na turniej), w 3 meczu po zaciętej walce przegraliśmy 0-2 (16:18,19:21) z SK Górnik I Radlin choć sety są rozgrywane do 15 pkt.
Nasza druga drużyna w składzie: Filip Weźranowski, Szymon Pszczółka i Michał Sadlik również wygrała 2 mecze: 2-0 z Siatkarz Beskid III Skoczów, 2-0 z KS J.A.J.O.II Jastrzębie i 1 przegrała 0-2 z SK Górnik II Radlin.

logoukszmNiedziela 10 grudnia to pierwsze turnieje kolejnego etapu KINDER+SPORT 2018.
W Mikołowie swój turniej rozegrały "4" dziewczyn. Pierwszy mecz wygrany z Tychami bardzo łatwo 2-0 lekko uśpił nasze dziewczyny, gdyż tak samo łatwo przegrały 0-2 z Mikołowem.
"4" chłopców rozgrywała swój turniej w Gliwicach. Chłopcy wygrali 3 mecze w grupie co przybliżyło ich do kolejnego etapu.

logoukszmNiedziela 14 stycznia to trzy turnieje w ramach rozgrywek KINDER+SPORT.
W Tychach nasza "4" dziewcząt rozegrała drugi turniej I etapu. Po rozegraniu dwóch turniejów nasza drużyna awansowała z 2 miejsca do kolejnego etapu.
Radlin był gospodarzem turniejów "2" i "3" chłopców. Nasza "3" rozgrywała drugi turniej I etapu. Po dwóch rozegranych turniejach, gdzie za przeciwników mieliśmy 2 drużyny gospodarzy z Radlina i drużynę z Rybnika, zajęliśmy w grupie 3 miejsce (o kolejności decydowały wygrane sety- przegraliśmy 2 miejsce 1 setem) i awansowaliśmy do kolejnego etapu.
"2" rozgrywały pierwszy turniej I etapu i zdobycze punktowe pozwalają na spokojne przygotowanie się do kolejnego turnieju.

logoukszm18 lutego w Radlinie został rozegrany pierwszy z dwóch turniejów II etapu w kategorii "4" chłopców. W naszej grupie przyszło nam rywalizować z drużynami SK Górnik Radlin, AT Żory Jastrzębski Węgiel i MUKS Sari Żory. Po rozegraniu wszystkich meczy zajmujemy w grupie 2 miejsce.

logoukszmW ramach ogólnopolskiego turnieju Kinder+Sport, 17 lutego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Czańcu, rozgrywane były zawody w kategorii trójek chłopców (klasy piąte) i dwójek chłopców (klasy czwarte). Organizatorem rozgrywek był działający w Szkole Podstawowej nr1 w Porąbce Uczniowski Klub Sportowy Millenium.
Był to pierwszy z dwóch turniejów. W kategorii "3" gościliśmy drużyny: SK Górnik Radlin (3 drużyny), MUKS Sari Żory(2 drużyny), AT Żory Jastrzębski Węgiel, SP6 AMS Jastrzębie i KS Siatkarz Beskid Skoczów. Mecze były rozgrywane w dwóch grupach w systemie "każdy z każdym". W swojej grupie nasza drużyna zajęła 1 miejsce.
Po zakończonym turnieju "3" został rozegrany turniej "2". W tej kategorii rywalizowały ze sobą drużyny: KS J.A.J.O Jastrzębie (3 drużyny), KS Siatkarz Beskid Skoczów(3 drużyny), SMUKS Orzesze (2 drużyny), SK Górnik Radlin (4 druzyny) KSG Bestwina i UKS Millenium Porąbka.

logoukszmW dniach 03-04 marca (sobota-niedziela) rozgrywane były w Radlinie turnieje rewanżowe "2" , "3" i "4" chłopców. Po podsumowania wyników z dwóch turniejów możemy pogratulować naszym zespołom awansu do kolejnego etapu.

logoukszmKINDER+SPORT
W sobotę 17 marca w Radlinie rozgrywaliśmy kolejne turnieje. Niestety nasza "2" chłopców po rozegraniu dwóch turniejów zakończyła swoją przygodę z rozgrywkami. Natomiast "3" chłopców rozgrywała swój pierwszy turniej tego etapu i zajmuje drugie miejsce ze stratą jednego seta do lidera.

logoukszmŻory 24.03.2018 r. Kinder+Sport
W sobotnie przedpołudnie został rozegrany 1 turniej kolejnego etapu rozgrywek "4" chłopców, który możemy uważać za udany. Pokonując KS J.A.J.O Jastrzębie 2-1 i KS Górnik Radlin 2-1, mimo przegranych meczów z 2 drużynami Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla 0-2 zachowujemy szanse na awans do półfinałów rozgrywek.