Dzień Babci i Dziadka 2017

Data wpisu: .

W Dniu Babci i Dziadka w sposób szczególny chcemy wyrazić Im wdzięczność za miłość, którą okazują wnuczętom każdego dnia. To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia oraz, co najważniejsze - ciasteczka.

W piątek, 13 stycznia uczniowie klas I-III SP w Porąbce mieli okazję gościć babcie i dziadków. Dla nich na scenie Domu Kultury w Porąbce trzecioklasiści przedstawili brawurowo "Jasełka", uczniowie klas drugich wesoło kolędowali, a pierwszaki żywiołowo recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki. Świąteczne tańce zaprezentowała również szkolna grupa KlasMix. Na sali panowała miła i życzliwa atmosfera, publiczność nagradzała występy gromkimi brawami.

Babcie i dziadkowie wraz z życzeniami otrzymali prezenty zrobione samodzielnie przez dzieci. Przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców, dziadkowie mieli okazję porozmawiać i podzielić się wrażeniami z występów wnuków.

Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i za czas, który spędzili wspólnie z nami. Rodzicom, którzy włączyli się w organizację tej wspaniałej imprezy również składamy serdeczne podziękowania..

Z okazji tego pięknego święta wszystkim babciom  i dziadkom życzymy: zdrowia i pogody ducha, spełnienia  wszystkich pragnień i marzeń oraz długich lat życia w otoczeniu kochających wnuków. I pamiętajmy:

Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem i trochę najlepszym przyjacielem. Jeśli nic nie idzie dobrze - zadzwoń do babci.

Dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce. Gdy dziadkowie wchodzą drzwiami, dyscyplina wylatuje przez okno.