×

Błąd

insufficient image data in file `/home/klient.dhosting.pl/spporabka/spporabka.pl/public_html/cache/preview/a8c5a50776cec71851a94f868aba8e15.jpg' @ error/jpeg.c/ReadJPEGImage/1156

Łebska Zielonka

Data wpisu: .

insufficient image data in file `/home/klient.dhosting.pl/spporabka/spporabka.pl/public_html/cache/preview/a8c5a50776cec71851a94f868aba8e15.jpg' @ error/jpeg.c/ReadJPEGImage/1156

Pozdrawiamy z Zielonki w Łebie. Słoneczko świeci, humory dopisują. Plażujemy i aktywnie spędzamy czas na zajęciach sportowych i animacjach. Odwiedzili nas nawet piraci, którzy uświadomili nam jak ważna jest w życiu przyjaźń, Ponadto zwiedzamy miasteczko i korzystamy z jego atrakcji.

{gallery}zielonaleba{/gallery}

">|600|450{/youtube}

">|600|450{/youtube}

">|600|450{/youtube}

">|600|450{/youtube}

22 maja - niedziela

Piętrusem po 10 godzinach jazdy dotarliśmy do ośrodka wypoczynkowego „Diuna” w Łebie. Zajęliśmy miejsca w pokojach i rozpakowaliśmy się. Wieczorem zdążyliśmy przywitać się z zimnym (co do tego opinie były mocno rozbieżne) morzem i ciepłym piaskiem na plaży.

23 maja - poniedziałek

Animacje z chustą i plażowanie. Pogoda jak marzenie. Znowu animacje sportowe, plażowanie, spacer po miasteczku i oczywiście pierwsze zakupy...

24 maja – wtorek

Przedstawienie „Morska opowieść doskonale nas rozbawiło, rozśpiewało, roztańczyło, ale i przybliżyło nam wagę przyjaźni. Znowu plażowanie i konkurs rzeźby w piasku. Plażą ozdobiły nasze zamki, fortece, serca, zwierzaki i ludzkie postaci. W czasie animacji w ośrodku powstały ciekawe prace plastyczne.

25 maja - środa

Rano animacje sportowe na boisku. Później przedstawienie interaktywne „Gwiezdny teatr” - oglądanie ciekawej prezentacji, spacer Drogą Mleczną, wspólne próby poruszania planetami w galaktyce. Wreszcie czas na szaleństwo na placu zabaw... Wieczorem spacer po plaży i konkurs zbierania muszelek na czas.

26 maja – czwartek

Dzień Matki – skype oraz telefony poszły w ruch – chyba nikt nie zapomniał najbliższych. Święto Bożego Ciała sprawiło, że odnaleźliśmy w Łebie aż dwa kościoły. Szóstaki pojechały na wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego. Zabrała ich tam Ciuchcia. Na miejscu turlali się po ruchomych wydmach, płynęli statkiem zwiedzali wyrzutnie rakiet. Najmłodsi w tym czasie zwiedzili port w Łebie i szaleli w Figloparku. Wieczorem – dyskoteka i konkurs kosmicznych fryzur.

27 maja- piątek

Wczesne śniadanie i reszta grup Ciuchcią pomknęła na ruchome wydmy. Dziś jeszcze Chrzest Morski i Ognisko z pieczeniem kiełbasek

28 maja – sobota

W nocy padał deszcz, a rano obudził nas krzyk mew. Po śniadaniu rejs po morzu statkiem. Po południu animacja „Mam talent”.

29 maja –niedziela

Po wizycie w kościele zabawa na zjeżdżalniach naszego placyku i leżenie w hamakach. Po obiedzie gra terenowa z Harrym Potterem w Labiryncie 3D. Najlepsze w tropieniu okazały się dziewczyny z klas trzecich. Wieczorem spacer na plażę i konkurs skoku w dal.

30 maja –poniedziałek.

Wczesna pobudka, śniadanie i wyjazd do Trójmiasta. Najpierw zwiedziliśmy port w Gdyni, a później podziwialismy "Błyskawocę" -najstarszy niszczyciel na świecie, który stoi przycumowany przy  Skwerze Kościuszki. Przejazd do Sopotu i oczywiście spacer po molo, port jachtowy, karmienie mew, a po drodze krzywy dom i Hotel Grand. W Gdańsku Spichlerz, Bazylika Mariacka, Złota Brama, Zielona Brama, Fontanna Neptuna, Panienka z Okienka i mnóstwo innych ciekawostek. Wieczorem nie mamy siły bawić sie na dyskotece.

31 maja – wtorek

Od rana zabawa w Sarbskim Sea Parku: Fokarium, Oceanarium Prehistoryczne 3D, Muzeum marynistyczne, Park makiet zwierząt morskich, Plac zabaw "Podwodna przygoda", Błękitek Live Show, Wrak na Wspak, Real Ocean 3D, Park miniatur latarni morskich, Gaj małego pirata na galeonie Wodnik, Woliery z ptakami, Kolejka pirata, Park zrecznościowo-linowy. Najbardziej podobało nam się karmienie fok w basenach, ich sztuczki i akrobacje.
Po południu spacer po mieście Łeba, ostatnie zakupy, gofry i ziemniaczki. Wieczorem podsumowanie konkursów, pozegnanie z morzem i przygotowanie do podrózy...

1czerwca- środa

Powrót do domu.... przywitanie ze stęsknionymi rodzicami i ... dzień Dziecka.