Czwartoklasiści w Centrum Nauki

Data wpisu: .

23 stycznia 2015 roku klasy IV pod opieką swoich wychowawców udały się do NAUKOTECHNIKI, czyli Beskidzkiego Centrum Nauki w Świnnej koło Żywca.

Podczas czterech godzin zajęć dzieci miały szansę rozszerzyć swą wiedzę m.in. w dziedzinie przyrody, chemii, fizyki, matematyki, a także języka polskiego i historii. Wykłady wzbogacone były szeregiem eksperymentów i pokazów. Najbardziej zapadły nam w pamięci doświadczenia z ciekłym azotem i próżnią. Dodatkowo uczniowie zwiedzić mogli interaktywna wystawę i rozszerzyć swoje wiadomości w zakresie numizmatyki.

Polecamy odwiedzenie Beskidzkiego Centrum Nauki zarówno szkolnym grupom, jak i indywidualnym osobom. Można tu dotykać wszystkich eksponatów, brać aktywny udział w eksperymentach i samemu przeprowadzać różnego rodzaju ćwiczenia i doświadczenia. Wszystko dobywa się w luźnej atmosferze i bezpiecznych warunkach, co powoduje, że można się uczyć podczas doskonałej zabawy. Potwierdzeniem niech będą uśmiechnięte twarze naszych podopiecznych zamieszczone na zdjęciach.

                                                                   Wychowawcy klas: Anna Zasada-Główka i Grażyna Sadlik